Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
43,88%
Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
35,71%
Igor Ryban NEKA
15,31%
Juraj Pavlovič KSS
3,06%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
2
Monika Kavecká, NEKA
42 hlasov
3
Viliam Turský, SNS
25 hlasov
4
Igor Choma, SMER - SD
25 hlasov
5
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
6
Juraj Popluhár, SMER - SD
22 hlasov
7
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
8
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
9
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
10
Patrik Groma, NEKA
21 hlasov
11
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
12
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
13
Róbert Kašša, NEKA
19 hlasov
14
Štefan Zelník, SNS
18 hlasov
15
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
16
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
17
Peter Ničík, OKS, NOVA
16 hlasov
18
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
19
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
20
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
21
Robert Ficek, SMER - SD
14 hlasov
22
Jozef Štrba, SMER - SD
14 hlasov
23
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
13 hlasov
24
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
13 hlasov
25
Juraj Petráš, OKS, NOVA
12 hlasov
26
Branislav Bačík, SMER - SD
12 hlasov
27
Martin Babčan, NEKA
11 hlasov
28
Mariana Bohačiaková, SNS
11 hlasov
29
Marian Hurík, OKS, NOVA
11 hlasov
30
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
31
Ján Ďuriš, NEKA
10 hlasov
32
Dušan Štadáni, NEKA
10 hlasov
33
Michal Smolka, SNS
9 hlasov
34
Jozef Machyna, SMER - SD
9 hlasov
35
Emil Rafaj, SNS
9 hlasov
36
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
8 hlasov
37
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
8 hlasov
38
Daniel Klačko, SNS
8 hlasov
39
Jozef Juriš, NEKA
8 hlasov
40
Jozef Papán, SMER - SD
8 hlasov
41
Igor Liška, SMER - SD
8 hlasov
42
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
8 hlasov
43
Pavol Čorba, SMER - SD
7 hlasov
44
Roman Repa, NEKA
7 hlasov
45
Boris Schubert, NEKA
7 hlasov
46
Štefan Svetko, NEKA
6 hlasov
47
Peter Tarábek, SNS
6 hlasov
48
Anton Trnovec, SMER - SD
6 hlasov
49
Marek Heinrich, NEKA
6 hlasov
50
Mária Sluková, MS
6 hlasov
51
Dana Veveričíková, SNS
6 hlasov
52
Rudolf Michalec, SMER - SD
6 hlasov
53
Ľubomír Ryant, SNS
5 hlasov
54
Marian Orieščik, KSS
5 hlasov
55
Milan Turčan, NEKA
5 hlasov
56
Juraj Hamaj, NEKA
5 hlasov
57
Peter Vajda, NEKA
4 hlasov
58
Jaroslav Pecho, SNS
4 hlasov
59
Milan Mrázik, 99%
3 hlasov
60
Jaroslav Pechočiak, KSS
3 hlasov
61
Vladimír Sadloň, SNS
3 hlasov
62
Pavol Škorík, SĽS
3 hlasov
63
František Štefánik, KSS
3 hlasov
64
Anton Štefko, SNS
3 hlasov
65
Martin Hanuliak, NEKA
3 hlasov
66
Peter Hroško, PD
3 hlasov
67
Vladislava Uhliariková, NP
3 hlasov
68
Vladimír Droppa, KSS
2 hlasov
69
Štefan Muchy, KSS
2 hlasov
70
Martin Seč, NEKA
2 hlasov
71
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
1 hlasov
72
Peter Mesároš, EDS
1 hlasov
73
Peter Miškus, EDS
1 hlasov
74
Ivan Koterba, 99%

Volebná účasť

28,15
%
2017 1. kolo
16,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,15%
2013 1. kolo 16,30%