Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
26,11%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
21,67%
Igor Choma SMER - SD
21,41%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
14,88%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
4,18%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
2,87%
Marián Murín NEKA
2,87%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,61%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,35%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Slyško, Hlas - sociálna demokracia
104 hlasov
2
Stanislav Majerčík, ŽIVOT
78 hlasov
3
Rastislav Johanes, NEKA
74 hlasov
4
Pavol Slota, DOMOV-NS
61 hlasov
5
Pavol Sandanus, Skúsme to inak, SaS, OKS
59 hlasov
6
Peter Dobeš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
58 hlasov
7
Peter Durmis, NEKA
57 hlasov
8
Zuzana Žideková, NEKA
54 hlasov
9
Milan Lipka, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
10
Juraj Popluhár, SMER - SD
49 hlasov
11
Ľudmila Chodelková, NEKA
46 hlasov
12
Dominik Hriník, NEKA
43 hlasov
13
Martin Babčan, NEKA
42 hlasov
14
Patrik Groma, NEKA
42 hlasov
15
Peter Cibulka, NEKA
38 hlasov
16
Juraj Jánošík, Hlas - sociálna demokracia
35 hlasov
17
Miroslav Knapec, REPUBLIKA
35 hlasov
18
Barbora Birnerová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
19
Ján Rybárik, NEKA
32 hlasov
20
Alica Kostolná, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32 hlasov
21
Richard Vašečka, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
31 hlasov
22
Jozef Augustín, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
30 hlasov
23
Martin Kapitulík, NEKA
29 hlasov
24
Monika Kavecká, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
29 hlasov
25
Ľuboš Zafka, NK/NEKA
28 hlasov
26
Ján Marosz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
27
Jaroslav Ligas, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
28
Karol Haas, NEKA
26 hlasov
29
Vladimír Randa, NEKA
25 hlasov
30
Martin Barčík, SPOLU
25 hlasov
31
Marek Richter, NEKA
25 hlasov
32
Ľubomír Bechný, NEKA
24 hlasov
33
Jozef Mičo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
23 hlasov
34
Miroslav Mikula, SMER - SD
22 hlasov
35
Beáta Badibangová, Skúsme to inak, SaS, OKS
22 hlasov
36
Ján Hodoň, NEKA
22 hlasov
37
Silvia Bakkery, REPUBLIKA
21 hlasov
38
Veronika Barčíková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
21 hlasov
39
Jana Melová, NK/NEKA
21 hlasov
40
Matúš Krajči, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
21 hlasov
41
Miriam Šuteková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
42
Denis Cáder, NEKA
20 hlasov
43
Miroslav Bobčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
44
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
45
Milan Laurenčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
20 hlasov
46
Igor Liška, SMER - SD
19 hlasov
47
Karol Čepec, NEKA
19 hlasov
48
Jaroslav Gažo, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
49
Martin Hanuliak, REPUBLIKA
19 hlasov
50
Jozef Polko, Skúsme to inak, SaS, OKS
18 hlasov
51
Róbert Kašša, NEKA
18 hlasov
52
Darina Bobáňová, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
18 hlasov
53
Jozef Dávidík, NEKA
18 hlasov
54
Ľubomír Sečkár, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
55
Slava Gabrišová, NK/NEKA
17 hlasov
56
Daniela Zemanová, Hnutie ONÁS
17 hlasov
57
Martin Decký, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
58
Janka Bačíková, SMER - SD
16 hlasov
59
Vanda Tuchyňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
60
Ladislav Gabčo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
61
Iveta Martinková, NEKA
15 hlasov
62
Michaela Jakubcová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
63
Boris Prievozník, NEKA
14 hlasov
64
Zuzana Ďurčová, SNS
14 hlasov
65
Jaroslav Pecho, DOMOV-NS
14 hlasov
66
Peter Funtík, SMER - SD
14 hlasov
67
Anton Trnovec, SMER - SD
13 hlasov
68
Martin Petrík, SMER - SD
13 hlasov
69
Ondrej Šoška, NEKA
13 hlasov
70
Emília Mináriková, Hnutie ONÁS
13 hlasov
71
Mário Marčan, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
72
Tomáš Senko, REPUBLIKA
13 hlasov
73
Soňa Turčányiová, Progresívne Slovensko
13 hlasov
74
Peter Mores, REPUBLIKA
12 hlasov
75
Dušan Dobšovič, SMER - SD
12 hlasov
76
Michal Kysela, REPUBLIKA
12 hlasov
77
Ľuboš Majer, NK/NEKA
12 hlasov
78
Miriam Ďuračková, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
79
Michaela Večeríková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
80
Jaroslav Kapusniak, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
81
Lenka Ticháková, NEKA
11 hlasov
82
Miroslav Sokol, NEKA
11 hlasov
83
Miloš Kováčik, REPUBLIKA
10 hlasov
84
Božena Dubecová, Hnutie ONÁS
10 hlasov
85
Jozef Juriš, NEKA
10 hlasov
86
Dušan Ďurčo, SNS
10 hlasov
87
Miroslav Futo, NEKA
9 hlasov
88
Jana Filipová, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
89
Martin Píry, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
90
Miroslav Uhlárik, Hnutie ONÁS
8 hlasov
91
Peter Nevedel, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
92
Roman Jantošík, NEKA
7 hlasov
93
Augustín Lodňan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
94
Monika Lacúchová, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
95
Jakub Kubík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
96
Vladimír Labdavský, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
97
Jozef Mikyška, DOMOV-NS
7 hlasov
98
Roman Osika, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
99
Daniel Užák, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
100
Jozef Cisarik, SPOLU
6 hlasov
101
Blanka Králiková, REPUBLIKA
6 hlasov
102
Róbert Winkler, REPUBLIKA
5 hlasov
103
Jaroslav Ďuriš, Socialisti.sk
5 hlasov
104
Ľuboslav Kavulák, Hnutie ONÁS
5 hlasov
105
Katarína Kalanková, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
106
Ján Loderer, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
107
Michaela Chlebecová, NEKA
3 hlasov
108
Marian Orieščik, KSS
3 hlasov
109
Radovan Kocvelda, Hnutie ONÁS

Volebná účasť

56,73 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,73 %
04.11. 2017 1. kolo 28,15 %
09.11. 2013 1. kolo 16,30 %