vyberte rok
Stránskaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
25,00%
Ján Lunter NEKA
25,00%
Igor Kašper NEKA
17,31%
Jozef Šimko NEKA
9,62%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,69%
Miroslav Gálik NAS
3,85%
Milan Urbáni SMS
3,85%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,92%
Martin Juhaniak NEKA
1,92%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,92%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1,92%
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

18,43
%
2017 1. kolo
14,70
%
2013 2. kolo
21,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,43%
2013 2. kolo 14,7%
2013 1. kolo 21,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
15 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
14 hlasov
3
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
11 hlasov
5
Peter Juhász, SMK-MKP
11 hlasov
6
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
7
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
8
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
9
Ivan Hazucha, SMER-SD
8 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
8 hlasov
11
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
12
Vojtech Szajkó, SRK
7 hlasov
13
Peter Mináč, SMER-SD
7 hlasov
14
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
15
Dušan Hlinka, SMER-SD
7 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
17
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
5 hlasov
20
Ladislav Rigó, SMK-MKP
5 hlasov
21
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
23
Miroslava Grendelová, KSS
3 hlasov
24
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
3 hlasov
25
Aladár Bari, MOST - HÍD
3 hlasov
26
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
27
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
28
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
29
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
30
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
33
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
35
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
36
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
39
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Martin Pliešovský, SNS
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Miroslava Vargová, NEKA
44
Ladislav Lang, MOST - HÍD
45
Stanislav Krahulec, NEKA
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47
Anatolij Jefimov, KSS
48
Csaba Csízi, MOST - HÍD
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD