Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
50,00%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
50,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
40,38%
Ondrej Binder NEKA
15,38%
Emil Samko KĽS
15,38%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
11,54%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
9,62%
Ladislav Fízik ASV
5,77%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,92%
Karol Konárik SNS
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
26 hlasov
2
Vojtech Szajkó, NEKA
20 hlasov
3
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
17 hlasov
4
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
17 hlasov
5
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
15 hlasov
6
Peter Juhász, SMK-MKP
12 hlasov
7
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
11 hlasov
8
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
9 hlasov
9
Tibor Balog, SMS
9 hlasov
10
František Auxt, SMK-MKP
9 hlasov
11
Samuel Zubo, KSS
8 hlasov
12
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
7 hlasov
13
Zoltán Bán, SMK-MKP
6 hlasov
14
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
15
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
16
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
17
Csaba Horváth, NEKA
4 hlasov
18
Katarína Horváth, KĽS
4 hlasov
19
Dušan Faško, KSS
4 hlasov
20
Romana Antalová, ÚSVIT
4 hlasov
21
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
22
Ján Antal, ÚSVIT
4 hlasov
23
Ladislav Rigó, SMK-MKP
4 hlasov
24
Tibor Lukáčka, ASV
3 hlasov
25
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
27
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
28
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
29
Silvia Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
31
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
32
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
33
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
34
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
35
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
37
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
38
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
39
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
40
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
41
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
42
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
44
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
45
Peter Vraniak, ÚSVIT
46
Aneta Vargicová, SNS
47
Renáta Puhlová, PD

Volebná účasť

18,43
%
2017 1. kolo
14,70
%
2013 2. kolo
21,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,43%
2013 2. kolo 14,70%
2013 1. kolo 21,97%