Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
50,85%
Rudolf Bauer KDS
49,15%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
46,59%
Rudolf Bauer KDS
20,45%
Dominika Palaščáková NOVA
12,50%
Lukáš Sisák KSS
6,82%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,41%
Jozef Holečko NEKA
3,41%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,27%
Jaroslav Džunko NEKA
2,27%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,14%
Ivan Kuhn OKS
1,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
29 hlasov
2
Július Grulyo, NEKA
28 hlasov
3
Ľubomír Šimko, SMER - SD
21 hlasov
4
František Petro, SMER - SD
20 hlasov
5
Ivan Hriczko, NEKA
19 hlasov
6
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
7
Michal Rečka, SMER - SD
18 hlasov
8
Vojtech Staňo, SMER - SD
16 hlasov
9
István Zachariaš, SMK-MKP
15 hlasov
10
Monika Bérešová, SZS
14 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
12
Anton Király, SMK-MKP
14 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
14
Dominika Palaščáková, NOVA
13 hlasov
15
Ladislav Bartók, NEKA
13 hlasov
16
Viliam Bačo, NEKA
11 hlasov
17
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
18
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
19
Ladislav Vojtko, KSS
10 hlasov
20
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
21
Peter Papáč, KSS
10 hlasov
22
Ján Mikloš, KSS
10 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
24
László Iván, SMK-MKP
9 hlasov
25
Martin Baltes, SĽS
9 hlasov
26
Viktor Dulina, NEKA
9 hlasov
27
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
28
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
29
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
30
Miroslav Bačenko, NEKA
9 hlasov
31
Ján Kokarda, NEKA
9 hlasov
32
Ján Marton, NOVA
8 hlasov
33
Ján Bačo, SĽS
7 hlasov
34
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
35
Karol Dzugas, NEKA
7 hlasov
36
Imrich Kohút, SĽS
7 hlasov
37
Marián Kertész, PD
7 hlasov
38
Róbert Šándor, NEKA
6 hlasov
39
László Köteles, SMK-MKP
6 hlasov
40
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
41
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
42
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
43
Jozef Holečko, NEKA
6 hlasov
44
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
45
Monika Vargová, SNS
5 hlasov
46
Peter Palaščák, SOĽ
5 hlasov
47
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
48
Vladimír Popovič, SMS
4 hlasov
49
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
50
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
51
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
52
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
53
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
54
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
55
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
56
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
57
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
58
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
59
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
60
Alexander Bimbo, SRÚS
61
Františka Kočišová, SĽS

Volebná účasť

35,28
%
2017 1. kolo
10,43
%
2013 2. kolo
19,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,28%
2013 2. kolo 10,43%
2013 1. kolo 19,41%