Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
54,29%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
31,43%
Anton Korba NEKA
4,29%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,29%
Štefan Straka KSS
2,86%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,86%
Dorota Bujňáková NP
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, SMER - SD
24 hlasov
2
Michal Sýkora, SMER - SD
22 hlasov
3
Arne Kroták, NOVA
22 hlasov
4
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
5
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
6
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
19 hlasov
7
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
8
Peter Dujava, NEKA
18 hlasov
9
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
10
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
11
Slavomír Kopáč, NEKA
14 hlasov
12
Branislav Švec, NOVA
13 hlasov
13
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
14
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
15
Mária Trembáčová, NEKA
13 hlasov
16
Slavomír Božoň, SaS
12 hlasov
17
Peter Hritz, SMER - SD
12 hlasov
18
Rudolf Abrahám, SMER - SD
12 hlasov
19
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
20
Ján Dravecký, NOVA
11 hlasov
21
Jana Dudová, NOVA
10 hlasov
22
Anna Ondrušeková, NEKA
9 hlasov
23
Vladimír Ondruš, SMER - SD
8 hlasov
24
Ladislav Moravčík, NEKA
6 hlasov
25
Danka Vančišinová, SMER - SD
5 hlasov
26
Peter Brenišin, SMER - SD
5 hlasov
27
Ladislav Trembáč, SMS
5 hlasov
28
Daniel Abaffy, SĽS
4 hlasov
29
František Bednár, SĽS
4 hlasov
30
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
31
Marek Jackanič, ÚSVIT
3 hlasov
32
Milan Antaš, SOĽ
3 hlasov
33
Mário Kovalčík, NEKA
3 hlasov
34
Jozef Teplický, SNS
3 hlasov
35
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
36
Milan Korenko, SĽS
2 hlasov
37
Richard Koky, NEKA
2 hlasov
38
Miroslav Ščurka, KSS
1 hlasov
39
Rastislav Wolf, SĽS
1 hlasov
40
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
1 hlasov
41
Iveta Martonová, 99%, PaS
1 hlasov
42
Mária Ilenčíková, NEKA
1 hlasov
43
Veronika Brijová, SNS
1 hlasov
44
Peter Jakubčák, KSS
1 hlasov
45
Elena Bačkorová, SĽS
1 hlasov
46
Peter Roth, OKS
1 hlasov
47
Milan Marečák, SMS
48
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
49
Ľubomír Kroščen, SĽS
50
Ján Kuchta, SĽS
51
Kamil Horváth, SRK
52
Martin Ščuka, SRK

Volebná účasť

33,79
%
2017 1. kolo
16,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,79%
2013 1. kolo 16,74%