vyberte rok
Štitáreokres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
30,60%
Peter Oremus NEKA
24,25%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
23,88%
Milan Uhrík ĽSNS
10,82%
Iván Farkas SMK
5,60%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,36%
Ľászló Hajdu MKDA
1,12%
Ján Marko NP
0,37%

Volebná účasť

39,00
%
2017 1. kolo
13,24
%
2013 2. kolo
16,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39%
2013 2. kolo 13,24%
2013 1. kolo 16,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Oremus, NEKA
87 hlasov
2
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
3
Róbert Balkó, SMK-MKP
75 hlasov
4
Renáta Kolenčíková, NEKA
63 hlasov
5
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
6
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
7
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
56 hlasov
8
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
9
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
10
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
11
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
12
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
13
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
14
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
15
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
16
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
17
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
18
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
19
Štefan Štefek, NEKA
35 hlasov
20
Igor Demo, NEKA
35 hlasov
21
Ľubomír Moravčík, NEKA
34 hlasov
22
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
23
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
24
Štefan Korman, NEKA
30 hlasov
25
Peter Košťál, NEKA
29 hlasov
26
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
27
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
28
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
29
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
30
Miroslav Tvrdoň, NEKA
25 hlasov
31
Peter Bulla, NEKA
25 hlasov
32
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
33
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
34
Marta Rácová, NEKA
22 hlasov
35
Roman Mrázik, NEKA
21 hlasov
36
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
37
Janka Buršáková, NEKA
17 hlasov
38
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
39
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
40
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
41
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
42
Róbert Sitár, NEKA
15 hlasov
43
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
44
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
45
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
46
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
14 hlasov
47
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
48
Branislav Dobrovodský, NEKA
14 hlasov
49
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
50
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
51
Marek Šesták, NEKA
12 hlasov
52
Milan Proksa, SZS
12 hlasov
53
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
54
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
55
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
56
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
11 hlasov
57
Mariana Kováčová, NEKA
11 hlasov
58
Jozef Hrozenský, NEKA
11 hlasov
59
Branislav Diďák, NEKA
11 hlasov
60
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
61
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
62
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
63
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
64
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
65
Ján Laurenčík, NP
8 hlasov
66
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
67
Róbert Anda, SDKÚ-DS
7 hlasov
68
Anton Žikla, KSS
6 hlasov
69
Mário Duchoň, KSS
6 hlasov
70
Dušan Janek, KSS
6 hlasov
71
Miroslav Gut, NEKA
6 hlasov
72
Pavol Leštinský, KSS
5 hlasov
73
Dušan Chebeň, NP
5 hlasov
74
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
75
Viliam Mokráň, SZSZO
4 hlasov
76
Ivan Michna, NEKA
4 hlasov
77
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
78
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
79
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
80
Ondrej Ňorba, KSS
3 hlasov
81
Štefan Mirga, SZSZO
2 hlasov
82
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov