Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
67,07%
Milan Belica SMER - SD
32,93%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
51,04%
Milan Belica SMER - SD
35,42%
Peter Oremus NEKA
8,33%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
3,13%
Robert Dick MS
2,08%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
44 hlasov
2
Róbert Balkó, SMK-MKP
34 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
4
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
5
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
6
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
22 hlasov
7
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
22 hlasov
8
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
9
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
10
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
11
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
17 hlasov
12
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
15 hlasov
13
Peter Oremus, NEKA
14 hlasov
14
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
15
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
16
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
17
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
18
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
12 hlasov
19
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
20
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
21
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
11 hlasov
22
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
10 hlasov
23
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
10 hlasov
24
Ivan Habiňák, SNS
10 hlasov
25
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
10 hlasov
26
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
9 hlasov
27
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
9 hlasov
28
Milan Greguš, SNS
8 hlasov
29
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
7 hlasov
30
Jozef Čapla, SNS
7 hlasov
31
Martin Mikuláš, SNS
6 hlasov
32
Eva Antošová, SNS
6 hlasov
33
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
6 hlasov
34
Miloslav Horka, SNS
5 hlasov
35
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
5 hlasov
36
Anna Čagalová, SNS
4 hlasov
37
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
4 hlasov
38
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
4 hlasov
39
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
4 hlasov
40
Peter Spišiak, NaS - ns
4 hlasov
41
Ladislav Prešinský, NEKA
3 hlasov
42
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
43
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
44
Stanislav Hamar, SNS
3 hlasov
45
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
46
Oľga Otrasová, KSS
3 hlasov
47
Eduard Kolesár, ASV
3 hlasov
48
Vladislav Borík, SOĽ
2 hlasov
49
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
50
Vladimír Lauko, SNS
2 hlasov
51
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
52
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
53
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
54
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
55
Oľga Froncová, SNS
2 hlasov
56
Marta Miklošková, KDS
2 hlasov
57
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
58
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
59
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Milena Candráková, KSS
1 hlasov
61
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
62
Pavol Leštinský, KSS
63
Juraj Uhrín, SĽS
64
Miroslav Timko, KSS
65
Jozef Šiška, KSS
66
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
67
Andrea Samková, KĽS
68
Ondrej Ňorba, KSS
69
Lenka Slováčiková, NaS - ns
70
Viliam Mokraň, KĽS
71
Milan Chalachan, SMS
72
Jaroslav Lopata, KSS
73
Jaroslav Lörinčík, KSS

Volebná účasť

39,00
%
2017 1. kolo
13,24
%
2013 2. kolo
16,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,00%
2013 2. kolo 13,24%
2013 1. kolo 16,12%