Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
79,49%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
20,51%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
64,10%
Peter Oremus NEKA
17,95%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
10,26%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
7,69%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
2
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
15 hlasov
3
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
10 hlasov
4
Vladislav Borík, SOĽ
10 hlasov
5
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
6
Juraj Gajdoš, SNS
8 hlasov
7
Vladimír Lauko, SNS
8 hlasov
8
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
7 hlasov
9
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
7 hlasov
10
Anna Čagalová, SNS
6 hlasov
11
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
6 hlasov
12
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
6 hlasov
13
Eva Antošová, SNS
6 hlasov
14
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
6 hlasov
15
Peter Oremus, NEKA
6 hlasov
16
Jozef Čapla, SNS
5 hlasov
17
Milena Candráková, KSS
5 hlasov
18
Ivan Habiňák, SNS
5 hlasov
19
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
20
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
21
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
5 hlasov
22
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
4 hlasov
23
Dušan Janek, KSS
4 hlasov
24
Miloslav Horka, SNS
4 hlasov
25
Ján Kollár, KSS
3 hlasov
26
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
27
Stanislav Hamar, SNS
3 hlasov
28
Milan Greguš, SNS
3 hlasov
29
Oľga Froncová, SNS
3 hlasov
30
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
31
Martin Mikuláš, SNS
3 hlasov
32
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
3 hlasov
33
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
34
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
35
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
36
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
3 hlasov
37
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
2 hlasov
38
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
39
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov
40
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
41
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
2 hlasov
42
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
2 hlasov
43
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
44
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
2 hlasov
45
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
46
Róbert Balkó, SMK-MKP
1 hlasov
47
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
48
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
49
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
50
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
51
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
52
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
53
Miroslav Timko, KSS
1 hlasov
54
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
55
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
56
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
57
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
58
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
59
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
60
Viliam Mokraň, KĽS
61
Lenka Slováčiková, NaS - ns
62
Juraj Uhrín, SĽS
63
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
64
Andrea Samková, KĽS
65
Eduard Kolesár, ASV
66
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
67
Milan Chalachan, SMS
68
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
69
Ivana Matušková, SMS
70
Marta Miklošková, KDS
71
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
72
Oľga Otrasová, KSS
73
Ladislav Prešinský, NEKA

Volebná účasť

34,53
%
2017 1. kolo
14,98
%
2013 2. kolo
14,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,53%
2013 2. kolo 14,98%
2013 1. kolo 14,92%