vyberte rok
Staškovokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
57,74%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,45%
Peter Sagan ĽSNS
7,15%
Marián Murín NEKA
5,07%
Ján Mikolaj SNS
2,86%
Anton Martvoň NEKA
1,04%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,78%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,52%
Peter Cibulka NEKA
0,39%

Volebná účasť

35,28
%
2017 1. kolo
19,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,28%
2013 1. kolo 19,1%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
544 hlasov
2
Jaroslav Velička, NEKA
204 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER-SD
202 hlasov
4
Jozef Marec, NEKA
202 hlasov
5
Anton Heglas, NEKA
177 hlasov
6
Martin Šenfeld, NEKA
160 hlasov
7
Ľubomír Golis, SNS
120 hlasov
8
Jozef Kajánek, KSS
111 hlasov
9
Jozef Cech, SMER-SD
96 hlasov
10
Slavomír Kupka, SNS
94 hlasov
11
Jozef Grapa, SMER-SD
92 hlasov
12
Peter Strapáč, NEKA
91 hlasov
13
Milan Gura, SMER-SD
90 hlasov
14
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
15
Eleonóra Nekorancová, NEKA
75 hlasov
16
Andrea Šimurdová, NEKA
71 hlasov
17
Anton Varecha, SMER-SD
71 hlasov
18
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
19
Martin Birka, NEKA
64 hlasov
20
Martin Pavlík, NEKA
62 hlasov
21
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
22
František Kučák, SMER-SD
59 hlasov
23
Marcel Šulo, NEKA
48 hlasov
24
Milan Pišček, SNS
47 hlasov
25
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
26
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
27
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
28
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
29
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
30
Renáta Majchráková, NEKA
33 hlasov
31
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
32
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
33
Vladimír Malík, NaS - ns
30 hlasov
34
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
35
David Kulla, NEKA
26 hlasov
36
Juraj Hlavatý, SMER-SD
25 hlasov
37
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
38
Rastislav Gajdoš, KSS
21 hlasov
39
Jozef Balačin, NEKA
19 hlasov
40
Marta Cyprichová, ŠANCA
17 hlasov
41
Iveta Špaldoňová, SZS
17 hlasov
42
Štefan Kompánek, NEKA
16 hlasov
43
Dana Jantulíková, NEKA
14 hlasov
44
Peter Kurňava, NEKA
11 hlasov
45
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
46
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
47
Michal Balačin, NEKA
5 hlasov