vyberte rok
Starý Hrádokokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
48,48%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
18,18%
Iván Farkas SMK
12,12%
Milan Uhrík ĽSNS
12,12%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,06%
Peter Oremus NEKA
3,03%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

21,71
%
2017 1. kolo
21,76
%
2013 2. kolo
12,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,71%
2013 2. kolo 21,76%
2013 1. kolo 12,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
2
Igor Éder, NEKA
12 hlasov
3
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
4
Ján Krtík, NEKA
8 hlasov
5
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
6
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
7
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
8
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
9
Marianna Šedivá, NEKA
7 hlasov
10
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
11
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Tibor Csenger, SMK-MKP
6 hlasov
13
Erika Sulinová, NEKA
6 hlasov
14
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
16
Zita Cseri, NEKA
5 hlasov
17
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Beáta Kiss, SMK-MKP
4 hlasov
19
Peter Köpöncei, SMK-MKP
4 hlasov
20
Igor Gogora, NEKA
4 hlasov
21
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
22
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
3 hlasov
26
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Dezső Pálffy, SMK-MKP
2 hlasov
28
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
2 hlasov
30
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
32
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Ján Hamar, KSS
2 hlasov
34
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Ján Kútik, KSS
1 hlasov
37
Ondrej Juhász, NEKA
1 hlasov
38
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
39
Igor Varga, NEKA
1 hlasov
40
Pál Zachar, NEKA
1 hlasov
41
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
42
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
43
Michal Ivanický, KSS
44
Miroslav Kamenský, KSS
45
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
46
Ladislav Vörös, KSS