Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
56,93%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
43,07%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
39,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
29,75%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
18,18%
Karol Konárik SNS
4,96%
Ondrej Binder NEKA
3,31%
Emil Samko KĽS
1,65%
Ladislav Fízik ASV
0,83%
Andrea Jenčíková NP
0,83%
Jozef Sásik SĽS
0,83%
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
57 hlasov
2
Ján Chladný, KDS
55 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
4
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
40 hlasov
5
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
33 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
24 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, NEKA
22 hlasov
8
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
9
Karol Konárik, SNS
22 hlasov
10
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
21 hlasov
11
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
18 hlasov
12
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
17 hlasov
13
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
14
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
17 hlasov
15
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
15 hlasov
16
Juraj Remšík, SMS
14 hlasov
17
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
13 hlasov
18
Iveta Majerová, NEKA
12 hlasov
19
Roman Štrba, SĽS
11 hlasov
20
Jaroslav Kuracina, NEKA
9 hlasov
21
Jaroslav Maslen, NEKA
9 hlasov
22
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
23
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Vladimír Sklenka, NEKA
7 hlasov
25
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
26
Simon Barth, SMS
7 hlasov
27
Martin Baník, KDS
7 hlasov
28
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
29
Jozef Smekal, NEKA
6 hlasov
30
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
31
Peter Majerský, KSS
6 hlasov
32
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
33
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
34
Michal Rusko, NEKA
5 hlasov
35
Branislav Slaný, NEKA
5 hlasov
36
Jaroslava Miklóšová, SMS
4 hlasov
37
Igor Donoval, ASV
4 hlasov
38
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
4 hlasov
39
Jaroslav Sekerka, KSS
4 hlasov
40
Peter Rusnák, NEKA
4 hlasov
41
Pavol Svetlík, SNS
3 hlasov
42
Zdena Bienska, SĽS
3 hlasov
43
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasov
44
Jozef Sásik, SĽS
3 hlasov
45
Ľubomír Piterka, NEKA
3 hlasov
46
Janka Slaná, NEKA
3 hlasov
47
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasov
48
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasov
49
Teodor Bindas, SMS
2 hlasov
50
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
51
Lukáš Ginič, SMS
2 hlasov
52
Miloš Horný, SMS
2 hlasov
53
Ľubomír Šesták, NEKA
2 hlasov
54
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
55
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
58
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
59
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
60
Igor Ďurana, SĽS
61
Svetozár Tomič, SMS
62
Ján Jambrich, SĽS

Volebná účasť

49,13
%
2017 1. kolo
30,75
%
2013 2. kolo
27,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,13%
2013 2. kolo 30,75%
2013 1. kolo 27,81%