Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
52,54%
Rudolf Bauer KDS
47,46%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,75%
Rudolf Bauer KDS
24,78%
Dominika Palaščáková NOVA
5,31%
Jaroslav Džunko NEKA
4,42%
Jozef Holečko NEKA
4,42%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,77%
Lukáš Sisák KSS
0,88%
Ivan Kuhn OKS
0,88%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
61 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
53 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
49 hlasov
4
Slavomír Žužo, MS
43 hlasov
5
Jozef Makohus, SMER - SD
40 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
37 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
37 hlasov
8
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
9
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER - SD
31 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
12
Branislav Sijka, NEKA
25 hlasov
13
Oliver Petrík, NEKA
19 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
17 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
16
Juraj Jevin, SaS
11 hlasov
17
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
11 hlasov
18
Matúš Nameš, SNS
10 hlasov
19
Milan Potocký, NEKA
10 hlasov
20
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
9 hlasov
22
Ján Potocký, SMS
7 hlasov
23
Dagmara Balogová, KSS
7 hlasov
24
Martin Stripai, SMS
6 hlasov
25
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
26
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
5 hlasov
27
Gabriel Timko, SMS
5 hlasov
28
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
29
Ján Bednár, NOVA
4 hlasov
30
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
31
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
32
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
33
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
34
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
35
Andrea Sisák, NEKA
3 hlasov
36
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
37
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
38
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
39
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
40
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
41
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
42
Rastislav Olexa, NEKA
2 hlasov
43
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
44
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Martin Magura, SMS
2 hlasov
46
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
47
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
48
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
49
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
51
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
52
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
53
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
54
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
55
Attila Barkó, SMK-MKP

Volebná účasť

14,39
%
2017 1. kolo
8,88
%
2013 2. kolo
18,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,39%
2013 2. kolo 8,88%
2013 1. kolo 18,97%