vyberte rok
Stará Lesnáokres Kežmarok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
37,67%
Peter Chudík Smer-SD
32,88%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,59%
Miroslav Škvarek SNS
6,16%
Pavol Gašper NEKA
5,48%
František Bednár NAJ
2,74%
Eduard Markovič NEKA
2,74%
Ján Garaj NEKA
1,37%
František Oľha Šanca
1,37%
Andrej Gmitter NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

20,97
%
2017 1. kolo
10,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,97%
2013 1. kolo 10,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Duda, NEKA
86 hlasov
2
Ľubomír Lauf, SNS
82 hlasov
3
Štefan Bieľak, NEKA
39 hlasov
4
Pavol Slovík, NEKA
31 hlasov
5
Ján Ferenčák, SMER-SD
27 hlasov
6
Agnesa Kišková, ŠANCA
22 hlasov
7
Milan Mazurek, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
8
Pavel Hudáček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
9
Milan Glevaňák, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
10
Jana Majorová Garstková, NEKA
16 hlasov
11
Jozef Grivalský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
13
Ján Hencel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Radomír Beller, SZ
13 hlasov
15
Juraj Švedlár, SMER-SD
13 hlasov
16
Ján Pastuszek, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
17
Rastislav Duduš, NP
11 hlasov
18
Michal Gallik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Rudolf Hangurbadžo, SNS
10 hlasov
20
Andrej Zreľak, NEKA
9 hlasov
21
Peter Štefaňák, MOST - HÍD
9 hlasov
22
Pavol Hurčala, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
23
Vladimír Škára, NEKA
8 hlasov
24
Jozef Marhefka, SMER-SD
7 hlasov
25
Marta Sabolová, SMER-SD
7 hlasov
26
Štefan Džurný, SMER-SD
6 hlasov
27
Bohumil Bohunický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
28
Viktor Gurčík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Vojtech Bodnár, SNS
5 hlasov
30
Štefan Kiška, SDKÚ-DS
5 hlasov
31
Matúš Polák, NEKA
5 hlasov
32
Jaroslav Vaľo, DS
5 hlasov
33
Ladislav Oravec, NEKA
4 hlasov
34
Dagmar Mathiová, SNS
4 hlasov
35
Miroslav Čauder, KSS
2 hlasov
36
Jozef Krok, DS
2 hlasov
37
Štefan Kišš, DS
1 hlasov
38
Marián Litvin, SOĽ
39
Vladimír Matfiak, DS