Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
54,22%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
15,44%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
12,92%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
4,49%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
4,38%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,72%
Andrea Starinská NK/NEKA
3,07%
Marián Murín NEKA
0,99%
Miroslav Urban REPUBLIKA
0,44%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER - SD
785 hlasov
2
Juraj Hlavatý, NEKA
540 hlasov
3
Martin Baník, REPUBLIKA
509 hlasov
4
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
362 hlasov
5
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
317 hlasov
6
Martin Šenfeld, NEKA
237 hlasov
7
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
229 hlasov
8
Anna Belousovová, NEKA
224 hlasov
9
Ľubomír Kubla, NaS - ns
221 hlasov
10
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
191 hlasov
11
Pavol Holeštiak, NEKA
140 hlasov
12
Milan Gura, NEKA
122 hlasov
13
Jozef Vražel, SMER - SD
62 hlasov
14
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
59 hlasov
15
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
16
Milan Pišček, NEKA
50 hlasov
17
Peter Jurga, SMER - SD
50 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
19
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
42 hlasov
20
Marián Masnica, SMER - SD
34 hlasov
21
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
30 hlasov
22
Xénia Šurhaňáková, NEKA
28 hlasov
23
Anna Trauerová, SMER - SD
28 hlasov
24
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
25
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
26
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
25 hlasov
27
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
23 hlasov
28
Dana Jašurková, NEKA
22 hlasov
29
Marcel Šulo, SNS
19 hlasov
30
Stanislav Cyprich, NEKA
18 hlasov
31
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
17 hlasov
32
Juraj Vrba, REPUBLIKA
17 hlasov
33
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
34
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
35
Jaroslav Klus, KSS
11 hlasov
36
Tomáš Urbaník, NEKA
11 hlasov
37
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
38
Peter Staškovan, NK/NEKA
10 hlasov
39
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
9 hlasov
40
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
41
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
42
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
44
Jozef Kajánek, KSS
6 hlasov
45
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
46
Denis Maslák, REPUBLIKA
4 hlasov
47
Peter Šimčisko, ŽIVOT
3 hlasov
48
Zuzana Staníková, ŽIVOT
2 hlasov

Volebná účasť

44,30 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,30 %
04.11. 2017 1. kolo 44,70 %
09.11. 2013 1. kolo 45,51 %