vyberte rok
Stará Bystricaokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
78,89%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
14,21%
Peter Sagan ĽSNS
2,99%
Marián Murín NEKA
1,75%
Anton Martvoň NEKA
0,72%
Peter Cibulka NEKA
0,62%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,62%
Ján Mikolaj SNS
0,21%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

44,70
%
2017 1. kolo
45,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,7%
2013 1. kolo 45,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER-SD
855 hlasov
2
Jozef Balačin, NEKA
438 hlasov
3
Juraj Hlavatý, SMER-SD
432 hlasov
4
Jozef Grapa, SMER-SD
335 hlasov
5
Jozef Cech, SMER-SD
262 hlasov
6
Milan Gura, SMER-SD
207 hlasov
7
Michal Balačin, NEKA
170 hlasov
8
Martin Šenfeld, NEKA
152 hlasov
9
Peter Strapáč, NEKA
142 hlasov
10
Jaroslav Velička, NEKA
115 hlasov
11
František Kučák, SMER-SD
106 hlasov
12
Jozef Marec, NEKA
80 hlasov
13
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
14
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
15
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
63 hlasov
16
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
17
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
18
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
19
Anton Varecha, SMER-SD
52 hlasov
20
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
21
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
22
Milan Pišček, SNS
41 hlasov
23
Slavomír Kupka, SNS
40 hlasov
24
Marcel Šulo, NEKA
36 hlasov
25
Andrea Šimurdová, NEKA
32 hlasov
26
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
31 hlasov
27
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
28
Eleonóra Nekorancová, NEKA
30 hlasov
29
Renáta Majchráková, NEKA
28 hlasov
30
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
31
Martin Pavlík, NEKA
27 hlasov
32
Ľubomír Golis, SNS
26 hlasov
33
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
34
Anton Heglas, NEKA
25 hlasov
35
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
36
Vladimír Malík, NaS - ns
21 hlasov
37
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
38
Jozef Kajánek, KSS
19 hlasov
39
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
40
Iveta Špaldoňová, SZS
14 hlasov
41
Marta Cyprichová, ŠANCA
14 hlasov
42
Martin Birka, NEKA
13 hlasov
43
Dana Jantulíková, NEKA
12 hlasov
44
David Kulla, NEKA
12 hlasov
45
Štefan Kompánek, NEKA
11 hlasov
46
Rastislav Gajdoš, KSS
9 hlasov
47
Peter Kurňava, NEKA
8 hlasov