vyberte rok
Stará Baštaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
30,21%
Igor Kašper NEKA
23,96%
Jozef Šimko NEKA
16,67%
Marian Kotleba ĽSNS
13,54%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,29%
Martin Juhaniak NEKA
5,21%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,04%
Alena Piovarčiová NP
1,04%
Milan Urbáni SMS
1,04%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

35,25
%
2017 1. kolo
19,23
%
2013 2. kolo
29,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,25%
2013 2. kolo 19,23%
2013 1. kolo 29,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
71 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
70 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
55 hlasov
4
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
53 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
40 hlasov
6
Gejza Mede, NEKA
36 hlasov
7
Ladislav Lang, MOST - HÍD
34 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
25 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
20 hlasov
10
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
10 hlasov
11
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
5 hlasov
13
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
14
Aladár Bari, MOST - HÍD
4 hlasov
15
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
17
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
18
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
21
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
22
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
23
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
26
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
27
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
28
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
29
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
30
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
31
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
32
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
34
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
35
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
36
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
37
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
38
Miroslava Grendelová, KSS
39
Ivan Hazucha, SMER-SD
40
Anatolij Jefimov, KSS
41
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
43
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Martin Pliešovský, SNS
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
47
Peter Mináč, SMER-SD
48
Ján Lichanec, NEKA
49
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko