Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,00%
Rudolf Bauer KDS
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,94%
Lukáš Sisák KSS
23,53%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
11,76%
Rudolf Bauer KDS
5,88%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,88%
Dominika Palaščáková NOVA
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Tatranský, KSS
7 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
6 hlasov
3
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
4
Katarína Mischurová, NEKA
5 hlasov
5
Jaroslav Konečný, NEKA
4 hlasov
6
Juraj Sobek, SMER - SD
4 hlasov
7
Juraj Selecký, NEKA
4 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER - SD
4 hlasov
9
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
10
Tichomír Kačo, NEKA
3 hlasov
11
Róbert Puci, SMER - SD
3 hlasov
12
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
13
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasov
14
Rastislav Petrovič, SMER - SD
2 hlasov
15
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
16
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
17
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
18
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
19
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
20
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
21
Jozef Horváth, SMER - SD
1 hlasov
22
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
23
Štefan Duč, NEKA
1 hlasov
24
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
25
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
27
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
28
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
29
Matúš Hada, KĽS
30
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31
Aneta Horváthová, EDS
32
Ladislav Illés, SMK-MKP
33
Tibor Jánošík, NOVA
34
Vladimír Juroš, MS
35
Michaela Kapustníková, NOVA
36
Andrej Kocák, MS
37
Martin Galgoczy, NEKA
38
Csaba Furik, SMK-MKP
39
Igor Balog, SRÚS
40
Mikuláš Balog, EDS
41
Ladislav Bodnár, NEKA
42
Ľubomír Bulla, NEKA
43
Zlatica Čeplíková, NEKA
44
Robert Engel, NEKA
45
László Farkas, SMK-MKP
46
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
47
František Kolbaský, ÚSVIT
48
Marián Kolesár, NEKA
49
Pavel Szijjártó, SĽS
50
Ladislav Szilágyi, SaS
51
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52
Mária Szuperák, SMK-MKP
53
František Tomko, NEKA
54
Ľudovít Tóth, SĽS
55
Miroslav Tóth, SMER - SD
56
Gejza Gore, NEKA
57
Jaroslav Soták, NEKA
58
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59
József Kopasz, SMK-MKP
60
Miloš Kubica, NEKA
61
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
62
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
63
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
Peter Pető, NEKA
66
Ľubomír Princík, NEKA
67
Edita Anthony, SaS

Volebná účasť

40,90
%
2017 1. kolo
12,50
%
2013 2. kolo
18,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,90%
2013 2. kolo 12,50%
2013 1. kolo 18,75%