Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,71%
Rudolf Bauer KDS
39,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
53,06%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
18,37%
Rudolf Bauer KDS
12,24%
Dominika Palaščáková NOVA
6,12%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,08%
Jaroslav Džunko NEKA
4,08%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,04%
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Kolesár, NEKA
42 hlasov
2
Juraj Selecký, NEKA
27 hlasov
3
Gejza Gore, NEKA
23 hlasov
4
Martin Begala, NEKA
19 hlasov
5
Ľubomír Princík, NEKA
18 hlasov
6
Juliana Pašková, NEKA
17 hlasov
7
Ľubomír Bulla, NEKA
17 hlasov
8
Vladimír Dvorový, SMER - SD
15 hlasov
9
Jaroslav Soták, NEKA
13 hlasov
10
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
11
Jana Mondiková, SMER - SD
10 hlasov
12
Marek Čižmár, NEKA
10 hlasov
13
Robert Engel, NEKA
10 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
17
Rastislav Petrovič, SMER - SD
7 hlasov
18
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
19
Štefan Tatranský, KSS
4 hlasov
20
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
21
František Tomko, NEKA
4 hlasov
22
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
23
Tichomír Kačo, NEKA
3 hlasov
24
Magdaléna Haburová, NEKA
3 hlasov
25
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
26
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
27
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
28
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
29
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
30
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
31
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
32
Miroslav Tóth, SMER - SD
2 hlasov
33
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
34
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
35
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
36
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
37
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
38
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
39
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
40
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
41
Ladislav Bodnár, NEKA
1 hlasov
42
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
43
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
44
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
45
Jozef Horváth, SMER - SD
1 hlasov
46
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
48
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
49
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
50
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
51
Csaba Furik, SMK-MKP
52
László Farkas, SMK-MKP
53
Mikuláš Balog, EDS
54
Matúš Hada, KĽS
55
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Ľudovít Tóth, SĽS
57
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
58
Ladislav Szilágyi, SaS
59
Pavel Szijjártó, SĽS
60
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Peter Pető, NEKA
62
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
63
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
64
József Kopasz, SMK-MKP
65
Jaroslav Konečný, NEKA
66
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
67
Ladislav Illés, SMK-MKP

Volebná účasť

20,37
%
2017 1. kolo
9,25
%
2013 2. kolo
17,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,37%
2013 2. kolo 9,25%
2013 1. kolo 17,59%