Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
39,77%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
17,61%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
13,07%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
7,95%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
6,25%
Juraj Sinay NEKA
5,11%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
3,41%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
3,41%
Ivan Hriczko SIM
1,14%
Tomáš Janco REPUBLIKA
1,14%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
0,57%
Vladislav Stanko NEKA
0,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
92 hlasov
2
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
37 hlasov
3
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
36 hlasov
4
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
34 hlasov
5
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
31 hlasov
6
Vladimír Seman, NEKA
30 hlasov
7
Marek Andráš, NEKA
29 hlasov
8
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
28 hlasov
9
Róbert Vass, NEKA
26 hlasov
10
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
11
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
23 hlasov
12
František Čuchráč, NEKA
23 hlasov
13
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
14
Peter Sovák, KDH
22 hlasov
15
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
16
Milan Leško, REPUBLIKA
21 hlasov
17
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
20 hlasov
18
Mária Kolesarová, KSS
20 hlasov
19
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
20
Magdaléna Haburová, NEKA
20 hlasov
21
Patrik Prokopovič, NEKA
19 hlasov
22
Slavomír Illeš, SNS
18 hlasov
23
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
24
Ladislav Ivan, NEKA
16 hlasov
25
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
26
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
14 hlasov
27
Milan Mika, NEKA
13 hlasov
28
Martin Galgoczy, KDH
13 hlasov
29
Marek Kožuch, NEKA
13 hlasov
30
Erik Biž, KDH
12 hlasov
31
Ján Dobránsky, KDH
11 hlasov
32
Cyril Korpesio, NEKA
10 hlasov
33
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
34
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
35
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
36
Denisa Maková, KSS
8 hlasov
37
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
38
Metod Ševčík, NEKA
8 hlasov
39
Juraj Banik, Socialisti.sk
8 hlasov
40
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
8 hlasov
41
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
7 hlasov
42
Katarína Albertová, Socialisti.sk
6 hlasov
43
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
44
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
6 hlasov
45
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
46
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
5 hlasov
47
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
48
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
5 hlasov
49
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
50
Milan Malý, KSS
4 hlasov
51
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
52
Blažej Béda, NK/NEKA
3 hlasov
53
Mário Schreiter, KSS
3 hlasov
54
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
55
Gabriela Zvolenská, NEKA
2 hlasov
56
Milan Filip, NK/NEKA
1 hlasov
57
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
58
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
59
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov
60
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
1 hlasov
61
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

69,10 %

Historický vývoj

29.10. 2022 69,10 %
04.11. 2017 1. kolo 20,37 %
23.11. 2013 2. kolo 9,25 %
09.11. 2013 1. kolo 17,59 %