vyberte rok
Spišský Štiavnikokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
44,47%
Jozef Mihalčin ĽSNS
19,14%
Peter Chudík Smer-SD
12,67%
Miroslav Škvarek SNS
6,47%
Ján Garaj NEKA
5,66%
Pavol Gašper NEKA
4,58%
František Bednár NAJ
3,77%
Eduard Markovič NEKA
1,35%
František Oľha Šanca
0,81%
Jozef Šváč NP
0,81%
Andrej Gmitter NEKA
0,27%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

36,83
%
2017 1. kolo
24,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,83%
2013 1. kolo 24,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
291 hlasov
2
Radoslav Ščuka, NP
275 hlasov
3
Eduard Markovič, NEKA
140 hlasov
4
Milan Antaš, SOĽ
91 hlasov
5
Alena Madzinová, DS
77 hlasov
6
Jozef Janiga, NEKA
77 hlasov
7
Michal Sýkora, NEKA
74 hlasov
8
Marián Barilla, NEKA
73 hlasov
9
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
72 hlasov
10
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
11
Peter Brenišin, NEKA
71 hlasov
12
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
13
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
14
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
69 hlasov
15
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
16
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
61 hlasov
17
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
18
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
19
Milan Baran, SMER-SD
52 hlasov
20
Igor Wzoš, NEKA
52 hlasov
21
Martin Lajoš, SMER-SD
47 hlasov
22
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
23
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
24
Jozef Pavligovský, SMER-SD
42 hlasov
25
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
37 hlasov
26
Marián Rušin, SMER-SD
36 hlasov
27
Pavol Gašper, NEKA
35 hlasov
28
Ingrid Lindemanová, SOĽ
33 hlasov
29
Dušan Nebus, SMER-SD
33 hlasov
30
Vladimír Ondruš, SMER-SD
33 hlasov
31
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
32
Štefan Pčola, NEKA
28 hlasov
33
Juraj Bondra, SMER-SD
28 hlasov
34
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
35
Martin Mlynár, NEKA
27 hlasov
36
Ondrej Kavka, NEKA
26 hlasov
37
Slavomír Kopáč, NEKA
26 hlasov
38
Jozef Košický, NEKA
26 hlasov
39
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
40
Emília Ringošová, ŠANCA
24 hlasov
41
Miroslav Škvarek, SNS
24 hlasov
42
Peter Hritz, NEKA
20 hlasov
43
František Bednár, NAJ
19 hlasov
44
Anna Schlosserová, NEKA
18 hlasov
45
Jozef Tekáč, NEKA
16 hlasov
46
Patrik Františka, SNS
15 hlasov
47
Peter Mlynár, SNS
15 hlasov
48
Jozef Benko, SNS
14 hlasov
49
Martin Jurčík, NEKA
14 hlasov
50
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
51
Stanislav Baran, SOĽ
13 hlasov
52
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
53
Gabriel Bodnár, NEKA
12 hlasov
54
Marek Duda, NAJ
12 hlasov
55
Ján Hroboň, NEKA
11 hlasov
56
Edita Pilárová, NEKA
10 hlasov
57
Ondrej Kovalčík, KSS
10 hlasov
58
Jaroslav Švorc, SOĽ
10 hlasov
59
Jozef Križan, SOĽ
8 hlasov
60
Richard Kaprál, SNS
7 hlasov
61
Karol Dračka, KSS
7 hlasov
62
Karin Jureková, NEKA
6 hlasov
63
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
64
Peter Michalík, SNS
6 hlasov
65
Jozef Sabo, SOĽ
6 hlasov
66
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
67
Tomáš Zelina, SNS
5 hlasov
68
Valér Neumeister, SOĽ
4 hlasov
69
Zuzana Hiznayová, SZ
4 hlasov
70
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
71
Ján Kriššák, NAJ
2 hlasov
72
Ján Šoltis, NEKA
2 hlasov
73
Ivana Padarasová, NAJ
2 hlasov
74
Eugen Knotek, SNS
1 hlasov
75
Miroslav Nytra, MOST - HÍD