Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,02%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34,44%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
5,30%
Dorota Bujňáková NP
3,97%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,97%
Štefan Straka KSS
1,99%
Anton Korba NEKA
1,99%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,32%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Koky, NEKA
280 hlasov
2
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
58 hlasov
3
Milan Antaš, SOĽ
50 hlasov
4
Michal Sýkora, SMER - SD
38 hlasov
5
Slavomír Božoň, SaS
36 hlasov
6
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
7
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
8
Vladimír Ondruš, SMER - SD
30 hlasov
9
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30 hlasov
10
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
27 hlasov
11
Jozef Janiga, SMER - SD
23 hlasov
12
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
13
Peter Hritz, SMER - SD
21 hlasov
14
Branislav Švec, NOVA
21 hlasov
15
Arne Kroták, NOVA
20 hlasov
16
Ján Dravecký, NOVA
18 hlasov
17
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
18
Mária Trembáčová, NEKA
16 hlasov
19
Slavomír Kopáč, NEKA
16 hlasov
20
Peter Brenišin, SMER - SD
15 hlasov
21
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
22
Rudolf Abrahám, SMER - SD
13 hlasov
23
Danka Vančišinová, SMER - SD
12 hlasov
24
Jana Dudová, NOVA
11 hlasov
25
Peter Dujava, NEKA
11 hlasov
26
Mária Ilenčíková, NEKA
9 hlasov
27
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
28
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
29
Anna Ondrušeková, NEKA
8 hlasov
30
Iveta Martonová, 99%, PaS
8 hlasov
31
Milan Korenko, SĽS
8 hlasov
32
Mário Kovalčík, NEKA
7 hlasov
33
Daniel Abaffy, SĽS
5 hlasov
34
Veronika Brijová, SNS
5 hlasov
35
Ján Kuchta, SĽS
5 hlasov
36
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
4 hlasov
37
Peter Roth, OKS
4 hlasov
38
Ladislav Trembáč, SMS
4 hlasov
39
Jozef Teplický, SNS
4 hlasov
40
Elena Bačkorová, SĽS
3 hlasov
41
Peter Jakubčák, KSS
3 hlasov
42
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
43
Martin Ščuka, SRK
2 hlasov
44
Ladislav Moravčík, NEKA
2 hlasov
45
Marek Jackanič, ÚSVIT
2 hlasov
46
Milan Marečák, SMS
2 hlasov
47
František Bednár, SĽS
1 hlasov
48
Anna Jablonovská, SĽS
1 hlasov
49
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
50
Rastislav Wolf, SĽS
51
Kamil Horváth, SRK
52
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

36,83
%
2017 1. kolo
24,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,83%
2013 1. kolo 24,80%