Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
59,62%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
6,42%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
6,04%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
5,28%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
5,09%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
4,53%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
3,96%
Tomáš Janco REPUBLIKA
3,58%
Juraj Sinay NEKA
2,08%
Vladislav Stanko NEKA
1,51%
Ivan Hriczko SIM
1,32%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
0,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Tkáč, Hlas - sociálna demokracia
511 hlasov
2
Marián Hojstrič, NEKA
157 hlasov
3
Pavol Bečarik, SNS
118 hlasov
4
Ladislav Ruttkay, KDH
94 hlasov
5
Mária Šofranko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
91 hlasov
6
Iveta Rušinová, NEKA
85 hlasov
7
Ján Volný, SMER - SD, SME RODINA
76 hlasov
8
Adnan Akram, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
73 hlasov
9
Peter Bednár, NEKA
68 hlasov
10
Iveta Fulková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
56 hlasov
11
Ľubomír Pastiran, KDH
47 hlasov
12
Peter Potenga, SMER - SD, SME RODINA
47 hlasov
13
Michal Komara, NEKA
46 hlasov
14
Jozef Perháč, Hlas - sociálna demokracia
43 hlasov
15
Zuzana Nebusová, SOM Slovensko
41 hlasov
16
Rastislav Javorský, KDH
37 hlasov
17
Dávid Demečko, Hlas - sociálna demokracia
36 hlasov
18
Stanislav Kandrik, Hlas - sociálna demokracia
31 hlasov
19
Jana Skokanová, KDH
31 hlasov
20
Pavol Hamrák, SaS, Progresívne...
29 hlasov
21
Vladimíra Dunková, SIM
28 hlasov
22
Ľuboš Šuca, SMER - SD, SME RODINA
27 hlasov
23
Tomáš Cehlár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
24
Ivona Kellnerová, REPUBLIKA
25 hlasov
25
Zlatica Dzurillová, NK/NEKA
25 hlasov
26
Radovan Marcinčin, Kresťanská únia
22 hlasov
27
Dárius Dubiňák, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
22 hlasov
28
Jozef Krempaský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
21 hlasov
29
Adam Čarňanský, REPUBLIKA
19 hlasov
30
Ľubomír Belej, SMER - SD, SME RODINA
18 hlasov
31
Ján Fiflík, KSS
18 hlasov
32
Lukáš Biroščák, SMER - SD, SME RODINA
18 hlasov
33
Jozef Naščák, SMER - SD, SME RODINA
16 hlasov
34
Michal Radačovský, Slovenský PATRIOT
15 hlasov
35
Ivan Kerita, REPUBLIKA
14 hlasov
36
Stanislav Čurilla, NK/NEKA
14 hlasov
37
Lucia Andrašíková, NK/NEKA
14 hlasov
38
Pavol Benedikt Bendik, PRINCÍP
14 hlasov
39
Vladimír Dutko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
13 hlasov
40
Marek Brezovský, SaS, Progresívne...
13 hlasov
41
Martin Boroš, Slovenský PATRIOT
13 hlasov
42
Ondrej Pavlanský, SaS, Progresívne...
12 hlasov
43
Mária Vaščáková, SaS, Progresívne...
11 hlasov
44
Jozef Mihok, NK/NEKA
10 hlasov
45
Peter Zavada, SaS, Progresívne...
10 hlasov
46
Miloš Michalko, SaS, Progresívne...
8 hlasov
47
Vladimír Kunst, SaS, Progresívne...
8 hlasov
48
Radoslav Ščuka, SRK
5 hlasov
49
Miroslav Pomajdík, Socialisti.sk
4 hlasov
50
Jana Darvašiová, NK/NEKA
4 hlasov

Volebná účasť

70,34 %

Historický vývoj

29.10. 2022 70,34 %
04.11. 2017 1. kolo 14,15 %
23.11. 2013 2. kolo 4,67 %
09.11. 2013 1. kolo 7,52 %