vyberte rok
Spišské Bystréokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
44,12%
Peter Chudík Smer-SD
13,30%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,53%
Andrej Gmitter NEKA
8,65%
Pavol Gašper NEKA
7,54%
František Bednár NAJ
4,66%
Eduard Markovič NEKA
3,99%
Miroslav Škvarek SNS
3,33%
Ján Garaj NEKA
2,88%
František Oľha Šanca
1,77%
Jozef Šváč NP
0,22%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

23,45
%
2017 1. kolo
12,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,45%
2013 1. kolo 12,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
180 hlasov
2
Slavomír Kopáč, NEKA
111 hlasov
3
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
4
Martin Lajoš, SMER-SD
83 hlasov
5
Jozef Janiga, NEKA
74 hlasov
6
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
7
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
8
Ondrej Kavka, NEKA
65 hlasov
9
Michal Sýkora, NEKA
64 hlasov
10
Marián Barilla, NEKA
63 hlasov
11
Igor Wzoš, NEKA
63 hlasov
12
Peter Hritz, NEKA
62 hlasov
13
Marián Rušin, SMER-SD
54 hlasov
14
Peter Brenišin, NEKA
52 hlasov
15
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
51 hlasov
16
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
17
Pavol Gašper, NEKA
50 hlasov
18
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
19
Alena Madzinová, DS
47 hlasov
20
Štefan Pčola, NEKA
43 hlasov
21
Gabriel Bodnár, NEKA
42 hlasov
22
Anna Schlosserová, NEKA
41 hlasov
23
Dušan Nebus, SMER-SD
41 hlasov
24
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
25
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
26
Jozef Košický, NEKA
39 hlasov
27
Vladimír Ondruš, SMER-SD
39 hlasov
28
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
38 hlasov
29
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
38 hlasov
30
Juraj Bondra, SMER-SD
37 hlasov
31
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
32
Milan Baran, SMER-SD
33 hlasov
33
Ingrid Lindemanová, SOĽ
33 hlasov
34
Jozef Sabo, SOĽ
33 hlasov
35
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
36
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
37
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
38
Edita Pilárová, NEKA
27 hlasov
39
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
40
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
41
Eduard Markovič, NEKA
24 hlasov
42
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
43
Miroslav Škvarek, SNS
22 hlasov
44
František Bednár, NAJ
22 hlasov
45
Milan Antaš, SOĽ
22 hlasov
46
Martin Jurčík, NEKA
21 hlasov
47
Jozef Tekáč, NEKA
19 hlasov
48
Ján Hroboň, NEKA
17 hlasov
49
Jozef Pavligovský, SMER-SD
16 hlasov
50
Jozef Benko, SNS
14 hlasov
51
Jaroslav Švorc, SOĽ
13 hlasov
52
Martin Mlynár, NEKA
13 hlasov
53
Tomáš Zelina, SNS
13 hlasov
54
Ján Šoltis, NEKA
12 hlasov
55
Stanislav Baran, SOĽ
11 hlasov
56
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
57
Ondrej Kovalčík, KSS
11 hlasov
58
Peter Mlynár, SNS
10 hlasov
59
Zuzana Hiznayová, SZ
9 hlasov
60
Valér Neumeister, SOĽ
9 hlasov
61
Richard Kaprál, SNS
8 hlasov
62
Marek Duda, NAJ
7 hlasov
63
Emília Ringošová, ŠANCA
5 hlasov
64
Radoslav Ščuka, NP
5 hlasov
65
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
66
Patrik Františka, SNS
4 hlasov
67
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
68
Eugen Knotek, SNS
4 hlasov
69
Jozef Križan, SOĽ
4 hlasov
70
Ján Kriššák, NAJ
3 hlasov
71
Ivana Padarasová, NAJ
2 hlasov
72
Karin Jureková, NEKA
2 hlasov
73
Karol Dračka, KSS
2 hlasov
74
Peter Michalík, SNS
1 hlasov
75
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
1 hlasov