Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50,65%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
29,00%
Štefan Straka KSS
4,76%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,90%
Dorota Bujňáková NP
3,46%
Anton Korba NEKA
2,60%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,60%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,60%
Jozef Mihalčin SĽS
0,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
100 hlasov
2
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
87 hlasov
3
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
84 hlasov
4
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
79 hlasov
5
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
78 hlasov
6
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
65 hlasov
7
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
62 hlasov
8
Jozef Teplický, SNS
50 hlasov
9
Arne Kroták, NOVA
45 hlasov
10
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
42 hlasov
11
Jozef Janiga, SMER - SD
40 hlasov
12
Michal Sýkora, SMER - SD
38 hlasov
13
Jana Dudová, NOVA
38 hlasov
14
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
33 hlasov
15
Vladimír Ondruš, SMER - SD
32 hlasov
16
Mária Trembáčová, NEKA
30 hlasov
17
Peter Roth, OKS
26 hlasov
18
Rudolf Abrahám, SMER - SD
25 hlasov
19
Slavomír Kopáč, NEKA
25 hlasov
20
Anna Ondrušeková, NEKA
22 hlasov
21
Slavomír Božoň, SaS
21 hlasov
22
Peter Dujava, NEKA
18 hlasov
23
Peter Brenišin, SMER - SD
18 hlasov
24
František Bednár, SĽS
18 hlasov
25
Peter Hritz, SMER - SD
16 hlasov
26
Branislav Švec, NOVA
15 hlasov
27
Danka Vančišinová, SMER - SD
15 hlasov
28
Mário Kovalčík, NEKA
13 hlasov
29
Mária Ilenčíková, NEKA
13 hlasov
30
Ján Dravecký, NOVA
12 hlasov
31
Veronika Brijová, SNS
12 hlasov
32
Milan Antaš, SOĽ
10 hlasov
33
Richard Koky, NEKA
9 hlasov
34
Peter Jakubčák, KSS
9 hlasov
35
Martin Ščuka, SRK
8 hlasov
36
Ladislav Moravčík, NEKA
8 hlasov
37
Rastislav Wolf, SĽS
8 hlasov
38
Miroslav Ščurka, KSS
7 hlasov
39
Milan Korenko, SĽS
7 hlasov
40
Ladislav Trembáč, SMS
6 hlasov
41
Milan Marečák, SMS
5 hlasov
42
Daniel Abaffy, SĽS
4 hlasov
43
Elena Bačkorová, SĽS
4 hlasov
44
Ján Kuchta, SĽS
4 hlasov
45
Ľubomír Kroščen, SĽS
4 hlasov
46
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
4 hlasov
47
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
48
Marek Jackanič, ÚSVIT
3 hlasov
49
Anna Jablonovská, SĽS
3 hlasov
50
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
51
Iveta Martonová, 99%, PaS
2 hlasov
52
Kamil Horváth, SRK
1 hlasov

Volebná účasť

12,47 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 23,45 %
09.11. 2013 1. kolo 12,47 %