Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
56,98%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
17,62%
Milan Mazurek REPUBLIKA
10,64%
Ján Bync NEKA
3,66%
Michal Biganič NEKA
3,09%
Filip Kuffa ŽIVOT
3,09%
Patrícia Reváková NK/NEKA
2,86%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,37%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,57%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
0,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Danko, NEKA
232 hlasov
2
František Majerský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
222 hlasov
3
Milan Baran, NEKA
162 hlasov
4
Štefan Pčola, NEKA
146 hlasov
5
Vladimír Lajčák, NEKA
142 hlasov
6
Gabriel Bodnár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
137 hlasov
7
Jozef Janiga, NEKA
127 hlasov
8
Patrícia Bujňáková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
121 hlasov
9
Martin Lajoš, NEKA
120 hlasov
10
Slavomír Božoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
120 hlasov
11
Igor Wzoš, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
118 hlasov
12
Ján Drobný, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
111 hlasov
13
Anna Schlosserová, NEKA
97 hlasov
14
Michal Sýkora, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
96 hlasov
15
Marián Barilla, Hlas - sociálna demokracia,...
92 hlasov
16
Peter Brenišin, NEKA
89 hlasov
17
Tatiana Husárová, NEKA
87 hlasov
18
Rastislav Puchala, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
87 hlasov
19
Jozef Švagerko, NEKA
82 hlasov
20
Ondrej Kavka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
80 hlasov
21
Anna Ondrušeková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
79 hlasov
22
Adrián Kromka, Hlas - sociálna demokracia,...
78 hlasov
23
Miriam Kuzárová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
78 hlasov
24
Jozef Bizoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
76 hlasov
25
Igor Gavalier, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
73 hlasov
26
Mária Vojtaššáková, Hlas - sociálna demokracia,...
71 hlasov
27
Jozef Bednár, NEKA
61 hlasov
28
Marián Luha, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
29
Slavomír Kopáč, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
30
Marián Saraka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
50 hlasov
31
Helena Mezenská, Slovenský PATRIOT
48 hlasov
32
Ladislav Kalász, NEKA
46 hlasov
33
Ingrid Lindemanová, NEKA
41 hlasov
34
Rastislav Zacher, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
35
Michala Gánovská, REPUBLIKA
39 hlasov
36
Valentin Galik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
39 hlasov
37
Ján Mlynár, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
38
Jozef Košický, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
37 hlasov
39
Karol Jakubčák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
33 hlasov
40
Angela Františková, SNS
33 hlasov
41
Michal Materný, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
32 hlasov
42
Peter Sklenka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
29 hlasov
43
Tomáš Šebest, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
29 hlasov
44
Stanislav Kuľka, REPUBLIKA
27 hlasov
45
Rastislav Cunik, NEKA
26 hlasov
46
Jozef Nazarej, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
47
Ján Ondrišík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
48
Zdenka Galiková, Slovenské Hnutie Obrody
23 hlasov
49
Ján Zoričák, Slovenský PATRIOT
22 hlasov
50
Rastislav Šuliga, NEKA
22 hlasov
51
Jaroslav Lovás, REPUBLIKA
22 hlasov
52
Zdenko Bukovinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
22 hlasov
53
Jaroslav Vajda, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
54
Slavomír Lippart, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
21 hlasov
55
Radovan Bujňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
20 hlasov
56
Peter Kandráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
57
Pavol Legát, NK/NEKA
18 hlasov
58
Ľudmila Ral, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
59
Martin Sýkora, NK/NEKA
16 hlasov
60
Peter Olexa, ŽIVOT
16 hlasov
61
Jozef Lengvarský, KSS
16 hlasov
62
Anna Kleinová, Slovenský PATRIOT
14 hlasov
63
Peter Dujava, NEKA
14 hlasov
64
Darina Jatiová, NEKA
12 hlasov
65
Roderik Ledecký, SNS
11 hlasov
66
Jaroslav Ščurka, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
67
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
68
Juraj Smolár, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
69
Mária Petruľová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
70
Igor Leščinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
71
Iveta Ružeková, NaS - ns
6 hlasov
72
Jaroslav Mazurek, PRINCÍP
6 hlasov
73
Ján Jäger, Slovenský PATRIOT
6 hlasov
74
Ján Nemec, SNS
3 hlasov

Volebná účasť

57,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,66 %
04.11. 2017 1. kolo 26,86 %
09.11. 2013 1. kolo 16,20 %