vyberte rok
Spišská Teplicaokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
54,95%
Peter Chudík Smer-SD
13,05%
Pavol Gašper NEKA
7,16%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7,16%
Miroslav Škvarek SNS
6,53%
Ján Garaj NEKA
3,58%
František Bednár NAJ
2,95%
Eduard Markovič NEKA
2,11%
František Oľha Šanca
1,26%
Andrej Gmitter NEKA
0,63%
Milan Šteiner SZS
0,42%
Jozef Šváč NP
0,21%

Volebná účasť

26,86
%
2017 1. kolo
16,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,86%
2013 1. kolo 16,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, NEKA
134 hlasov
2
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
120 hlasov
3
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
113 hlasov
4
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
104 hlasov
5
Igor Wzoš, NEKA
101 hlasov
6
Michal Sýkora, NEKA
94 hlasov
7
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
8
Dušan Nebus, SMER-SD
87 hlasov
9
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
10
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
11
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
12
Štefan Pčola, NEKA
74 hlasov
13
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
14
Gabriel Bodnár, NEKA
72 hlasov
15
Martin Lajoš, SMER-SD
70 hlasov
16
Alena Madzinová, DS
68 hlasov
17
Pavol Gašper, NEKA
66 hlasov
18
Ondrej Kavka, NEKA
62 hlasov
19
Anna Schlosserová, NEKA
59 hlasov
20
Peter Brenišin, NEKA
58 hlasov
21
Juraj Bondra, SMER-SD
58 hlasov
22
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
54 hlasov
23
Slavomír Kopáč, NEKA
54 hlasov
24
Peter Hritz, NEKA
51 hlasov
25
Marián Barilla, NEKA
46 hlasov
26
Jozef Košický, NEKA
43 hlasov
27
Ján Hroboň, NEKA
43 hlasov
28
Milan Baran, SMER-SD
43 hlasov
29
Miroslav Škvarek, SNS
39 hlasov
30
Ján Šoltis, NEKA
37 hlasov
31
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
32
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
33
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
34
Jozef Pavligovský, SMER-SD
32 hlasov
35
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
36
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
37
Jozef Tekáč, NEKA
30 hlasov
38
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
39
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
40
Marián Rušin, SMER-SD
29 hlasov
41
Martin Mlynár, NEKA
27 hlasov
42
Vladimír Ondruš, SMER-SD
27 hlasov
43
Edita Pilárová, NEKA
25 hlasov
44
Jaroslav Švorc, SOĽ
24 hlasov
45
Milan Antaš, SOĽ
24 hlasov
46
Valér Neumeister, SOĽ
19 hlasov
47
Jozef Benko, SNS
17 hlasov
48
Martin Jurčík, NEKA
16 hlasov
49
Ingrid Lindemanová, SOĽ
16 hlasov
50
Eugen Knotek, SNS
14 hlasov
51
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
52
František Bednár, NAJ
12 hlasov
53
Emília Ringošová, ŠANCA
12 hlasov
54
Ivana Padarasová, NAJ
12 hlasov
55
Eduard Markovič, NEKA
11 hlasov
56
Tomáš Zelina, SNS
10 hlasov
57
Peter Michalík, SNS
10 hlasov
58
Patrik Františka, SNS
10 hlasov
59
Stanislav Baran, SOĽ
10 hlasov
60
Jozef Sabo, SOĽ
8 hlasov
61
Ondrej Kovalčík, KSS
7 hlasov
62
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
63
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
64
Zuzana Hiznayová, SZ
6 hlasov
65
Marek Duda, NAJ
6 hlasov
66
Ján Kriššák, NAJ
5 hlasov
67
Radoslav Ščuka, NP
5 hlasov
68
Peter Mlynár, SNS
5 hlasov
69
Richard Kaprál, SNS
5 hlasov
70
Karin Jureková, NEKA
4 hlasov
71
Karol Dračka, KSS
4 hlasov
72
Jozef Križan, SOĽ
2 hlasov
73
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
1 hlasov
74
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
75
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)