Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
42,38%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
39,78%
Dorota Bujňáková NP
3,35%
Anton Korba NEKA
2,97%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,97%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,60%
Jozef Mihalčin SĽS
2,60%
Štefan Straka KSS
2,23%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
118 hlasov
2
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
116 hlasov
3
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
111 hlasov
4
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
80 hlasov
5
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
74 hlasov
6
Rudolf Abrahám, SMER - SD
73 hlasov
7
Jozef Janiga, SMER - SD
71 hlasov
8
Michal Sýkora, SMER - SD
71 hlasov
9
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
63 hlasov
10
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
57 hlasov
11
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
56 hlasov
12
Arne Kroták, NOVA
52 hlasov
13
Mária Trembáčová, NEKA
51 hlasov
14
Peter Brenišin, SMER - SD
46 hlasov
15
Vladimír Ondruš, SMER - SD
43 hlasov
16
Anna Ondrušeková, NEKA
41 hlasov
17
Peter Dujava, NEKA
38 hlasov
18
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
36 hlasov
19
Danka Vančišinová, SMER - SD
36 hlasov
20
Peter Hritz, SMER - SD
36 hlasov
21
Jana Dudová, NOVA
29 hlasov
22
Ján Dravecký, NOVA
29 hlasov
23
Slavomír Božoň, SaS
25 hlasov
24
Milan Antaš, SOĽ
24 hlasov
25
Mária Ilenčíková, NEKA
23 hlasov
26
Branislav Švec, NOVA
23 hlasov
27
Jozef Teplický, SNS
17 hlasov
28
Peter Jakubčák, KSS
16 hlasov
29
Peter Roth, OKS
16 hlasov
30
Ladislav Trembáč, SMS
14 hlasov
31
Richard Koky, NEKA
13 hlasov
32
Slavomír Kopáč, NEKA
13 hlasov
33
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
34
Veronika Brijová, SNS
9 hlasov
35
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
9 hlasov
36
František Bednár, SĽS
8 hlasov
37
Mário Kovalčík, NEKA
8 hlasov
38
Ladislav Moravčík, NEKA
8 hlasov
39
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
40
Daniel Abaffy, SĽS
7 hlasov
41
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Martin Ščuka, SRK
5 hlasov
43
Milan Korenko, SĽS
5 hlasov
44
Milan Marečák, SMS
4 hlasov
45
Miroslav Ščurka, KSS
4 hlasov
46
Elena Bačkorová, SĽS
3 hlasov
47
Anna Jablonovská, SĽS
3 hlasov
48
Ján Kuchta, SĽS
3 hlasov
49
Iveta Martonová, 99%, PaS
2 hlasov
50
Rastislav Wolf, SĽS
1 hlasov
51
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
52
Kamil Horváth, SRK

Volebná účasť

26,86
%
2017 1. kolo
16,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,86%
2013 1. kolo 16,20%