Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
50,00%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
50,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
48,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
14,00%
Ondrej Binder NEKA
14,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
10,00%
Karol Konárik SNS
8,00%
Ladislav Fízik ASV
4,00%
Jozef Sásik SĽS
2,00%
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
19 hlasov
2
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
18 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
16 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
16 hlasov
5
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
15 hlasov
6
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
15 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
10 hlasov
8
Ján Chladný, KDS
10 hlasov
9
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
10
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
9 hlasov
11
Karol Konárik, SNS
9 hlasov
12
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
8 hlasov
13
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
14
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
15
Jaroslav Kuracina, NEKA
7 hlasov
16
Róbert Huran, NEKA
6 hlasov
17
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
6 hlasov
18
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
20
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasov
21
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Iveta Majerová, NEKA
4 hlasov
23
Ľubomír Šesták, NEKA
4 hlasov
24
Ľubomír Motyčka, NEKA
4 hlasov
25
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
26
Janka Slaná, NEKA
3 hlasov
27
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasov
28
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
29
Igor Donoval, ASV
3 hlasov
30
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
31
Teodor Bindas, SMS
2 hlasov
32
Zdena Bienska, SĽS
2 hlasov
33
Peter Majerský, KSS
2 hlasov
34
Simon Barth, SMS
2 hlasov
35
Martin Baník, KDS
2 hlasov
36
Jaroslav Maslen, NEKA
2 hlasov
37
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
38
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
39
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasov
40
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
41
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasov
42
Peter Rusnák, NEKA
2 hlasov
43
Jozef Smekal, NEKA
2 hlasov
44
Pavol Svetlík, SNS
1 hlasov
45
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
46
Jaroslav Sekerka, KSS
1 hlasov
47
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlasov
48
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
49
Michal Rusko, NEKA
1 hlasov
50
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
51
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
52
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
53
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Roman Štrba, SĽS
55
Igor Ďurana, SĽS
56
Miloš Horný, SMS
57
Branislav Slaný, NEKA
58
Karol Jadáš, KDS
59
Ján Jambrich, SĽS
60
Svetozár Tomič, SMS
61
Jozef Sásik, SĽS
62
Milan Prašovský, SĽS

Volebná účasť

56,49
%
2017 1. kolo
40,76
%
2013 2. kolo
33,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 56,49%
2013 2. kolo 40,76%
2013 1. kolo 33,54%