vyberte rok
Somotorokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
77,88%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
10,32%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
7,37%
Róbert Bačinský NEKA
0,88%
Jarmila Tkáčová SNS
0,88%
Jozef Bobík NEKA
0,59%
Jozef Červenák RIS
0,59%
Oliver Petrík JĽSS
0,59%
Lukáš Sisák KSS
0,29%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,29%
Adam Šepetka NAJ
0,29%
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

28,38
%
2017 1. kolo
17,30
%
2013 2. kolo
21,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,38%
2013 2. kolo 17,3%
2013 1. kolo 21,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
228 hlasov
2
Ján Juhász, MOST - HÍD
210 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD
164 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
154 hlasov
5
Peter Rico, MOST - HÍD
143 hlasov
6
Peter Pandy, MOST - HÍD
113 hlasov
7
Jozef Horváth, MOST - HÍD
94 hlasov
8
Viktor Palko, MOST - HÍD
80 hlasov
9
Csaba Furik, SMK-MKP
79 hlasov
10
Zoltán Mento, NEKA
49 hlasov
11
Edina Kocsisová, NEKA
45 hlasov
12
Tibor Sáradi, SMK-MKP
44 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
43 hlasov
14
István Takács, SMK-MKP
42 hlasov
15
József Kopasz, SMK-MKP
41 hlasov
16
Csilla Bálintová, SMK-MKP
41 hlasov
17
Zoltán Ilko, SMK-MKP
40 hlasov
18
Gustáv Liszkai, SMER-SD
32 hlasov
19
Marek Čižmár, NEKA
25 hlasov
20
Róbert Puci, SMER-SD
25 hlasov
21
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
19 hlasov
22
Jana Mondiková, SMER-SD
16 hlasov
23
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
24
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
25
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
26
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
27
Slavomír Illeš, NEKA
12 hlasov
28
Dionýz Szabó, ŠKV
11 hlasov
29
Tichomír Kačo, ŠKV
11 hlasov
30
Gabriel Garanič, NEKA
9 hlasov
31
Libuša Babuľaková, ŠKV
8 hlasov
32
Alexander Kis-Géczi, NAJ
8 hlasov
33
Adrian Haraszti, NAJ
8 hlasov
34
Július Hajdu, SMER-SD
8 hlasov
35
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
36
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
37
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
38
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
39
Terézia Stanková, NEKA
7 hlasov
40
Ján Seman, ŠANCA
6 hlasov
41
Rastislav Petrovič, SMER-SD
6 hlasov
42
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
43
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
44
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
45
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
46
Marta Hrobová, ÚSVIT
5 hlasov
47
Michal Magnes, SNS
5 hlasov
48
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
49
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
51
Michaela Ducárová, ŠKV
4 hlasov
52
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
54
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
55
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
56
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
57
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
58
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
59
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
60
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
61
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
62
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
63
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
64
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Milan Malý, KSS
1 hlasov
66
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
67
Peter Figeľ, DS
68
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
69
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS