Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
84,43%
Rudolf Bauer KDS
15,57%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
75,20%
Rudolf Bauer KDS
15,04%
Dominika Palaščáková NOVA
4,07%
Jozef Holečko NEKA
2,44%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,22%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,81%
Ivan Kuhn OKS
0,81%
Jaroslav Džunko NEKA
0,41%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
134 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
130 hlasov
3
László Farkas, SMK-MKP
118 hlasov
4
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
84 hlasov
5
Jozef Horváth, SMER - SD
83 hlasov
6
Csaba Furik, SMK-MKP
79 hlasov
7
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
79 hlasov
8
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
70 hlasov
9
Mária Szuperák, SMK-MKP
67 hlasov
10
Ladislav Illés, SMK-MKP
63 hlasov
11
József Kopasz, SMK-MKP
59 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
56 hlasov
13
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
41 hlasov
14
Tichomír Kačo, NEKA
34 hlasov
15
Juraj Sobek, SMER - SD
28 hlasov
16
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
17
Vladimír Dvorový, SMER - SD
23 hlasov
18
Róbert Puci, SMER - SD
23 hlasov
19
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
20
Edita Anthony, SaS
14 hlasov
21
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
22
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
23
Peter Pető, NEKA
9 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
8 hlasov
25
Martin Begala, NEKA
7 hlasov
26
Marián Kolesár, NEKA
7 hlasov
27
Jana Mondiková, SMER - SD
7 hlasov
28
Tibor Jánošík, NOVA
7 hlasov
29
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
30
Michaela Kapustníková, NOVA
7 hlasov
31
Miroslav Tóth, SMER - SD
6 hlasov
32
Magdaléna Haburová, NEKA
6 hlasov
33
Ladislav Bodnár, NEKA
6 hlasov
34
Mikuláš Balog, EDS
5 hlasov
35
Jaroslav Soták, NEKA
5 hlasov
36
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
37
Gejza Gore, NEKA
5 hlasov
38
Rastislav Petrovič, SMER - SD
5 hlasov
39
Miloš Ferko, NOVA
5 hlasov
40
František Tomko, NEKA
5 hlasov
41
Ján Tomáš, NEKA
5 hlasov
42
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
43
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
44
Iveta Kohanová, NEKA
4 hlasov
45
Robert Engel, NEKA
4 hlasov
46
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
47
Andrej Kocák, MS
4 hlasov
48
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
49
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
50
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
51
Pavel Szijjártó, SĽS
3 hlasov
52
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
53
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
54
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
55
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
56
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
57
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
58
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
59
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
60
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
61
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
62
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
63
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
64
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
65
Katarína Mischurová, NEKA
66
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
67
Miloš Kubica, NEKA

Volebná účasť

28,38
%
2017 1. kolo
17,30
%
2013 2. kolo
21,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,38%
2013 2. kolo 17,30%
2013 1. kolo 21,46%