Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
67,29%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
6,54%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
6,54%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
5,61%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
3,74%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
3,74%
Juraj Sinay NEKA
3,74%
Ivan Hriczko SIM
0,93%
Vladislav Stanko NEKA
0,93%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
0,93%
Tomáš Janco REPUBLIKA
Džemal Kodrazi PRINCÍP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
73 hlasov
2
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66 hlasov
3
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
64 hlasov
4
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
64 hlasov
5
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
61 hlasov
6
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
56 hlasov
7
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
49 hlasov
8
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
47 hlasov
9
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
10
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
22 hlasov
11
Gabriela Zvolenská, NEKA
12 hlasov
12
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
10 hlasov
13
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
14
Marek Čižmár, NEKA
9 hlasov
15
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
9 hlasov
16
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
8 hlasov
17
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
7 hlasov
18
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
6 hlasov
19
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské fórum
5 hlasov
20
Juraj Banik, Socialisti.sk
5 hlasov
21
Cyril Korpesio, NEKA
5 hlasov
22
Katarína Albertová, Socialisti.sk
5 hlasov
23
Denisa Maková, KSS
4 hlasov
24
Mária Kolesarová, KSS
4 hlasov
25
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
4 hlasov
26
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
27
Erik Biž, KDH
3 hlasov
28
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Slavomír Illeš, SNS
3 hlasov
30
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
3 hlasov
31
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
2 hlasov
32
Peter Sovák, KDH
2 hlasov
33
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
34
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
35
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
36
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
37
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
2 hlasov
38
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Blažej Béda, NK/NEKA
2 hlasov
40
Marek Andráš, NEKA
1 hlasov
41
František Čuchráč, NEKA
1 hlasov
42
Ján Dobránsky, KDH
1 hlasov
43
Róbert Vass, NEKA
1 hlasov
44
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
1 hlasov
45
Milan Leško, REPUBLIKA
1 hlasov
46
Milan Filip, NK/NEKA
1 hlasov
47
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
48
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
49
Marek Kožuch, NEKA
1 hlasov
50
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
51
Vladimír Seman, NEKA
1 hlasov
52
Patrik Prokopovič, NEKA
53
Ladislav Ivan, NEKA
54
Milan Malý, KSS
55
Mário Schreiter, KSS
56
Metod Ševčík, NEKA
57
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
58
Milan Mika, NEKA
59
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
60
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
61
Martin Galgoczy, KDH

Volebná účasť

59,29 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,29 %
04.11. 2017 1. kolo 27,58 %
23.11. 2013 2. kolo 22,77 %
09.11. 2013 1. kolo 25,24 %