Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
95,65%
Rudolf Bauer KDS
4,35%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
96,00%
Dominika Palaščáková NOVA
2,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,00%
Rudolf Bauer KDS
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Illés, SMK-MKP
35 hlasov
2
Mária Szuperák, SMK-MKP
31 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
26 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
23 hlasov
6
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
7
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
8
László Farkas, SMK-MKP
16 hlasov
9
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
10
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
11
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
13 hlasov
12
Jozef Horváth, SMER - SD
13 hlasov
13
Juraj Sobek, SMER - SD
9 hlasov
14
Miroslav Tóth, SMER - SD
9 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
16
Jana Mondiková, SMER - SD
8 hlasov
17
Rastislav Petrovič, SMER - SD
6 hlasov
18
Vladimír Dvorový, SMER - SD
6 hlasov
19
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
20
Aneta Horváthová, EDS
5 hlasov
21
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
22
Peter Pető, NEKA
3 hlasov
23
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
24
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
25
Tichomír Kačo, NEKA
2 hlasov
26
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
27
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
28
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
29
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
30
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
31
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
32
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
33
Igor Balog, SRÚS
34
Mikuláš Balog, EDS
35
Martin Begala, NEKA
36
Ladislav Bodnár, NEKA
37
Ľubomír Bulla, NEKA
38
Ján Lukáč, SMS
39
Katarína Mischurová, NEKA
40
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
41
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
42
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
43
Ľubomír Princík, NEKA
44
Juraj Selecký, NEKA
45
Jaroslav Soták, NEKA
46
Pavel Szijjártó, SĽS
47
Ladislav Szilágyi, SaS
48
Štefan Tatranský, KSS
49
Ján Tomáš, NEKA
50
František Tomko, NEKA
51
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
52
Gejza Gore, NEKA
53
Jaroslav Konečný, NEKA
54
Zlatica Čeplíková, NEKA
55
Štefan Duč, NEKA
56
Robert Engel, NEKA
57
Peter Figeľ, DS
58
Martin Galgoczy, NEKA
59
Magdaléna Haburová, NEKA
60
Matúš Hada, KĽS
61
Tibor Jánošík, NOVA
62
Vladimír Juroš, MS
63
Terézia Kačová, NOVA
64
Michaela Kapustníková, NOVA
65
Andrej Kocák, MS
66
František Kolbaský, ÚSVIT
67
Ľudovít Tóth, SĽS

Volebná účasť

27,58
%
2017 1. kolo
22,77
%
2013 2. kolo
25,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,58%
2013 2. kolo 22,77%
2013 1. kolo 25,24%