Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
37,86%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,33%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,53%
Martin Kusenda NEKA
6,80%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
5,83%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,88%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,94%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,94%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,94%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,94%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
25 hlasov
2
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
22 hlasov
3
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
22 hlasov
4
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
5
Jozef Stankovský, NEKA
21 hlasov
6
Matúš Hubinský, NEKA
18 hlasov
7
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
8
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
9
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
10
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
11
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
12
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
13
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
14
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
15
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
16
Jaroslav Blina, KSS
10 hlasov
17
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
10 hlasov
18
Peter Kochan, NEKA
10 hlasov
19
Martin Dočkalik, NEKA
10 hlasov
20
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
21
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
8 hlasov
22
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
23
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
8 hlasov
24
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
7 hlasov
25
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
26
Anton Švec, KSS
6 hlasov
27
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
28
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
29
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
30
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
5 hlasov
31
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
32
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
4 hlasov
33
Adam Jamrich, KSS
4 hlasov
34
David Gerhát, KSS
4 hlasov
35
Marian Fázik, NK/NEKA
3 hlasov
36
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov
38
Oľga Hudoková, NK/NEKA
2 hlasov
39
Martin Tarčák, NK/NEKA
2 hlasov
40
Ľubomíra Švecová, KSS
2 hlasov
41
Ján Mlynár, REPUBLIKA
2 hlasov
42
Renáta Kirková, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

66,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,52 %
04.11. 2017 1. kolo 22,45 %
23.11. 2013 2. kolo 13,79 %
09.11. 2013 1. kolo 10,30 %