Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
58,77%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
18,38%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
6,81%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,20%
Martin Kusenda NEKA
3,17%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,99%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,43%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,68%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,49%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,09%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
838 hlasov
2
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
377 hlasov
3
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
370 hlasov
4
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
271 hlasov
5
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
188 hlasov
6
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
168 hlasov
7
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
131 hlasov
8
Martin Dočkalik, NEKA
127 hlasov
9
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
126 hlasov
10
Jozef Stankovský, NEKA
111 hlasov
11
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
103 hlasov
12
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
99 hlasov
13
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
98 hlasov
14
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
93 hlasov
15
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
83 hlasov
16
Peter Kochan, NEKA
71 hlasov
17
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
18
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
61 hlasov
19
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
61 hlasov
20
Matúš Hubinský, NEKA
58 hlasov
21
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
58 hlasov
22
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
23
Jaroslav Blina, KSS
48 hlasov
24
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
25
Martin Tarčák, NK/NEKA
42 hlasov
26
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
40 hlasov
27
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
28
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
29
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
30
Ján Mlynár, REPUBLIKA
34 hlasov
31
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
34 hlasov
32
David Gerhát, KSS
33 hlasov
33
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
34
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
35
Oľga Hudoková, NK/NEKA
25 hlasov
36
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
21 hlasov
37
Renáta Kirková, NK/NEKA
19 hlasov
38
Adam Jamrich, KSS
17 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
13 hlasov
40
Anton Švec, KSS
13 hlasov
41
Marian Fázik, NK/NEKA
10 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
4 hlasov

Volebná účasť

59,56 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,56 %
04.11. 2017 1. kolo 40,63 %
23.11. 2013 2. kolo 26,33 %
09.11. 2013 1. kolo 29,09 %