Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
64,08%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17,86%
Štefan Straka KSS
8,16%
Jozef Mihalčin SĽS
3,69%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,94%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,55%
Anton Korba NEKA
1,17%
Dorota Bujňáková NP
0,97%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER - SD
416 hlasov
2
Juraj Kuročka, SMER - SD
195 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
144 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
126 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
116 hlasov
6
Michal Džuka, SOĽ
109 hlasov
7
Miroslav Kaliaš, SRK
93 hlasov
8
Ján Katriňák, SRK
75 hlasov
9
Štefan Straka, KSS
72 hlasov
10
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
58 hlasov
11
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
54 hlasov
12
Alfonz Kaliaš, SRÚS
50 hlasov
13
Dušan Molek, SMER - SD
42 hlasov
14
Miroslav Gešper, NEKA
35 hlasov
15
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30 hlasov
16
Peter Ondko, NEKA
30 hlasov
17
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
18
Milan Madura, ĽS-HZDS
25 hlasov
19
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
20
Eva Lenková, NaS - ns
23 hlasov
21
Rastislav Košalko, KOS
22 hlasov
22
Jozef Mihalčin, SĽS
22 hlasov
23
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
24
Marcela Pčolinská, NOVA
18 hlasov
25
Marek Cerula, SNS
17 hlasov
26
Pavol Drobný, SĽS
15 hlasov
27
Jozef Džurdženík, SNS
15 hlasov
28
Vincent Antoš, KSS
14 hlasov
29
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
14 hlasov
30
Ján Popaďak, 99%, PaS
13 hlasov
31
Anton Korba, NEKA
13 hlasov
32
Ľubomír Pidany, SĽS
12 hlasov
33
Ján Čižik, 99%, PaS
11 hlasov
34
Miroslav Hlavatý, SĽS
10 hlasov
35
Ladislav Hromada, NOVA
10 hlasov
36
Jozef Karchňák, ÚSVIT
10 hlasov
37
Lukáš Bičej, KOS
10 hlasov
38
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
39
Anton Pavúk, NOVA
9 hlasov
40
Ján Šimko, NaS - ns
9 hlasov
41
Dušan Haľko, SNS
8 hlasov
42
Matúš Krajňák, SĽS
8 hlasov
43
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
7 hlasov
44
Gabriel Vilcega, NaS - ns
7 hlasov
45
Marta Baniková, 99%, PaS
7 hlasov
46
Peter Jacko, EDS
7 hlasov
47
Ján Jevín, SNS
7 hlasov
48
Dávid Capik, SNS
6 hlasov
49
Milan Reich, KOS
6 hlasov
50
Helena Vancáková, 99%, PaS
5 hlasov
51
Paulína Sopková, NaS - ns
5 hlasov
52
Monika Palková, Z-SNP
5 hlasov
53
Radovan Kapraľ, KOS
5 hlasov
54
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
55
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
56
Ján Macuga, EDS
4 hlasov
57
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
4 hlasov
58
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
59
Jozef Tomašik, SNS
3 hlasov
60
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
61
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov

Volebná účasť

33,95
%
2017 1. kolo
31,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,95%
2013 1. kolo 31,30%