Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
80,07%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
6,42%
Milan Belica NEKA
4,73%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,36%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,36%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,69%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,01%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,68%
Martin Kusenda NEKA
0,34%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,34%
Peter Pukan REPUBLIKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
218 hlasov
2
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
202 hlasov
3
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
192 hlasov
4
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
184 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
175 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
132 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
125 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
106 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NEKA
42 hlasov
10
Peter Antal, Progresívne Slovensko
40 hlasov
11
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
37 hlasov
12
István Samu, NEKA
35 hlasov
13
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
34 hlasov
14
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
32 hlasov
15
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
30 hlasov
16
Zsolt Feszty, NEKA
21 hlasov
17
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
18
Gyula Köles, NK/NEKA
14 hlasov
19
Péter Korpás, NEKA
14 hlasov
20
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
21
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
22
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
23
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
24
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
11 hlasov
25
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
26
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
10 hlasov
27
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
9 hlasov
28
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
29
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
30
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
31
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
32
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
7 hlasov
33
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
34
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
35
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
5 hlasov
36
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
37
Roman Németh, SMER - SD, SNS
4 hlasov
38
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
4 hlasov
39
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
40
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
1 hlasov

Volebná účasť

37,36 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,36 %
04.11. 2017 1. kolo 19,74 %
23.11. 2013 2. kolo 15,47 %
09.11. 2013 1. kolo 16,32 %