vyberte rok
Sokoľanyokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
51,50%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22,75%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,19%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,79%
Róbert Bačinský NEKA
4,19%
Jozef Červenák RIS
2,40%
Adam Šepetka NAJ
1,80%
Jarmila Tkáčová SNS
1,80%
Lukáš Sisák KSS
1,20%
Jaroslav Džunko NEKA
0,60%
Oliver Petrík JĽSS
0,60%
Vladislav Stanko NEKA
0,60%
Ján Struk SMS
0,60%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP

Volebná účasť

19,21
%
2017 1. kolo
5,03
%
2013 2. kolo
18,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,21%
2013 2. kolo 5,03%
2013 1. kolo 18,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Barcal, NEKA
79 hlasov
2
Tomáš Suchý, ŠANCA
72 hlasov
3
Peter Seman, KSS
56 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
46 hlasov
5
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
41 hlasov
6
Michal Rečka, SMER-SD
30 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
8
Monika Gergelová, SNS
19 hlasov
9
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
10
Ivan Hriczko, ŠKV
18 hlasov
11
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Erika Zámboriová, ŠKV
15 hlasov
13
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
14
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
15
Jarmila Vaňová, ŠKV
12 hlasov
16
Július Beluscsák, NEKA
12 hlasov
17
Radoslav Hodor, NEKA
10 hlasov
18
Jozef Hric, KSS
9 hlasov
19
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
20
Mária Lacková, NEKA
9 hlasov
21
Anton Medvec, NEKA
9 hlasov
22
Vojtech Farkaš, NEKA
9 hlasov
23
Alexander Horváth, MOST - HÍD
9 hlasov
24
Martina Dutková, NEKA
8 hlasov
25
Anetta Strýčková, NEKA
8 hlasov
26
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
27
Ondrej Bernát, SMER-SD
7 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
31
Vlastimil Lakatoš, NEKA
6 hlasov
32
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
33
Mária Dulovičová, NEKA
6 hlasov
34
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
35
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
36
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
39
Július Begala, NEKA
4 hlasov
40
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
41
Csaba Simkó, SMK-MKP
4 hlasov
42
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
43
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasov
44
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
45
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
46
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
48
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
49
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
50
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
51
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
52
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
54
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
55
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
56
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
57
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
58
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
59
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
60
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
61
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
62
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
63
František Petro, SMER-SD
1 hlasov
64
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD