Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
60,47%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
39,53%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
31,85%
Rudolf Bauer KDS
27,41%
Dominika Palaščáková NOVA
12,59%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,15%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
7,41%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,19%
Jozef Holečko NEKA
2,96%
Jaroslav Džunko NEKA
2,22%
Lukáš Sisák KSS
2,22%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
136 hlasov
2
Miloš Barcal, NEKA
69 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
34 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
33 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
32 hlasov
6
Monika Bérešová, SZS
25 hlasov
7
Martin Baltes, SĽS
23 hlasov
8
Roman Horváth, SRÚS
20 hlasov
9
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
20 hlasov
10
Ivan Hriczko, NEKA
13 hlasov
11
Božena Letková, NEKA
13 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
13
Július Grulyo, NEKA
11 hlasov
14
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
15
Róbert Čarny, SNS
9 hlasov
16
Monika Vargová, SNS
7 hlasov
17
Peter Papáč, KSS
7 hlasov
18
Dominika Palaščáková, NOVA
6 hlasov
19
František Petro, SMER - SD
6 hlasov
20
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
21
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
22
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Ján Mikloš, KSS
5 hlasov
24
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
25
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
26
Ľubica Holováčová, SĽS
5 hlasov
27
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
28
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
29
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
30
Jozef Holečko, NEKA
4 hlasov
31
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
32
Ľubomír Šimko, SMER - SD
4 hlasov
33
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
34
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
35
Viktor Dulina, NEKA
3 hlasov
36
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
37
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
39
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
40
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
41
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
42
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
43
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
44
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
45
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
46
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
47
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
48
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
49
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
50
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
51
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
52
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
53
Marián Kertész, PD
1 hlasov
54
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
55
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
56
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
57
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
58
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
59
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
60
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

19,21
%
2017 1. kolo
5,03
%
2013 2. kolo
18,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,21%
2013 2. kolo 5,03%
2013 1. kolo 18,40%