Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
60,00%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
42,74%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
29,06%
Dominika Palaščáková NOVA
6,84%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,13%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,27%
Lukáš Sisák KSS
4,27%
Jozef Holečko NEKA
3,42%
Ivan Kuhn OKS
2,56%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,85%
Jaroslav Džunko NEKA
0,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
84 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
26 hlasov
3
Viktor Dulina, NEKA
23 hlasov
4
Róbert Šándor, NEKA
19 hlasov
5
Dominika Palaščáková, NOVA
18 hlasov
6
Radoslav Šimko, SNS
17 hlasov
7
Miroslav Bačenko, NEKA
15 hlasov
8
František Petro, SMER - SD
15 hlasov
9
Ján Kokarda, NEKA
14 hlasov
10
Monika Bérešová, SZS
13 hlasov
11
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
13
Michal Rečka, SMER - SD
12 hlasov
14
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
15
Ivan Hriczko, NEKA
11 hlasov
16
Monika Vargová, SNS
10 hlasov
17
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
18
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
19
Ján Marton, NOVA
10 hlasov
20
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
21
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
22
Ľubomír Šimko, SMER - SD
9 hlasov
23
Božena Letková, NEKA
9 hlasov
24
Július Grulyo, NEKA
8 hlasov
25
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
26
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
27
Miloš Barcal, NEKA
7 hlasov
28
Karol Dzugas, NEKA
7 hlasov
29
Vojtech Staňo, SMER - SD
7 hlasov
30
Vladimír Popovič, SMS
6 hlasov
31
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
32
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
33
Marián Tóth, SaS
6 hlasov
34
Františka Kočišová, SĽS
6 hlasov
35
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
36
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
38
Ladislav Bartók, NEKA
5 hlasov
39
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
40
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
41
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
42
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasov
43
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
44
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
45
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
46
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
47
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
49
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
50
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
51
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
52
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
53
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
54
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
55
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
56
Marián Kertész, PD
1 hlasov
57
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
58
László Iván, SMK-MKP
59
Jozef Holečko, NEKA
60
Alexander Bimbo, SRÚS
61
Jozef Tischler, SĽS

Volebná účasť

28,01
%
2017 1. kolo
11,65
%
2013 2. kolo
14,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,01%
2013 2. kolo 11,65%
2013 1. kolo 14,59%