vyberte rok
Socovceokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
64,52%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19,35%
Peter Sagan ĽSNS
8,06%
Marián Murín NEKA
6,45%
Peter Cibulka NEKA
1,61%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Anton Martvoň NEKA
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

33,67
%
2017 1. kolo
19,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,67%
2013 1. kolo 19,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Straka, SMER-SD
39 hlasov
2
Tomáš Zanovit, NEKA
32 hlasov
3
Peter Kašuba, NEKA
29 hlasov
4
Erika Cintulová, NEKA
28 hlasov
5
Katarína Tomášová, SMER-SD
21 hlasov
6
Patrik Antal, NEKA
14 hlasov
7
Zuzana Valocká, NEKA
13 hlasov
8
Marcel Maťovčík, NEKA
13 hlasov
9
Jaroslav Brzák, NEKA
12 hlasov
10
Milan Horňák, NEKA
12 hlasov
11
Peter Vons, NEKA
11 hlasov
12
František Výrostko, NEKA
11 hlasov
13
Tatiana Červeňová, SMER-SD
9 hlasov
14
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
15
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Martin Hudec, SNS
6 hlasov
17
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
18
Zdenko Kozák, SNS
5 hlasov
19
Marián Fedor, SMER-SD
5 hlasov
20
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Imrich Žigo, NEKA
4 hlasov
22
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
23
Stanislav Rohoň, NEKA
3 hlasov
24
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Branislav Zacharides, NEKA
3 hlasov
27
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasov
28
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Róbert Ivaška, SMER-SD
2 hlasov
31
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Slavomír Šuch, SMER-SD
1 hlasov
36
Miroslav Mazúr, NEKA
1 hlasov
37
Marián Krivuš, NEKA
1 hlasov
38
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
39
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
1 hlasov
40
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Eva Milučká, SNS
1 hlasov
42
Štefan Balošák, SMER-SD
1 hlasov
43
Pavol Zemko, NEKA
44
Marek Veverica, DOMA DOBRE
45
Alexander Velitš, VZDOR
46
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Martin Čanády, SNS
48
Jozef Petráš, SMER-SD
49
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
50
Ján Burda, MOST - HÍD
51
Dana Šinálová, SNS
52
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
53
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár