Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
85,71%
Igor Ryban NEKA
8,57%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
5,71%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Mlynár, SMER - SD
15 hlasov
2
Katarína Tomášová, SMER - SD
15 hlasov
3
Tomáš Zanovit, SNS
13 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
10 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
9 hlasov
6
Róbert Ivaška, SMER - SD
7 hlasov
7
Miroslav Mazúr, SMER - SD
7 hlasov
8
Peter Vons, NEKA
7 hlasov
9
Marián Fedor, SMER - SD
6 hlasov
10
Peter Kašuba, NEKA
5 hlasov
11
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
12
Peter Šimkovič, NEKA
4 hlasov
13
Nadežda Šugrová, SMER - SD
4 hlasov
14
Tibor Adamko, NEKA
4 hlasov
15
Milan Nemček, EDS
4 hlasov
16
Danica Medvecká, KSS
3 hlasov
17
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
18
Jozef Kendra, KSS
3 hlasov
19
Stanislav Rohoň, NEKA
3 hlasov
20
Zdenko Kozák, NEKA
3 hlasov
21
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
3 hlasov
22
Milan Benko, NEKA
3 hlasov
23
Štefan Balošák, SMER - SD
3 hlasov
24
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
25
Róbert Gottlieb, NEKA
2 hlasov
26
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
27
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
28
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
1 hlasov
29
Juraj Antal, NEKA
1 hlasov
30
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
31
Ľubomír Vaňko, NEKA
1 hlasov
32
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
33
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
34
Ľubomír Kolár, KSS
1 hlasov
35
Zita Prívozníková, KSS
1 hlasov
36
Martin Tanevski, KSS
1 hlasov
37
Vladimír Polakovič, NEKA
1 hlasov
38
Július Morgoš, OKS, NOVA
1 hlasov
39
Pavol Krišpinský, PD
1 hlasov
40
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
1 hlasov
41
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
42
Matej Bórik, NEKA
43
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
44
Marcel Vajzer, NP
45
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
46
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
47
Marek Pavlovič, KSS
48
Ján Mičko, KSS
49
František Kurhajec, ĽS-HZDS
50
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
51
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
52
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
53
Peter Belica, NEKA
54
Oxana Tkáčová, NP

Volebná účasť

33,67
%
2017 1. kolo
19,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,67%
2013 1. kolo 19,79%