Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
26,14%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
25,00%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
23,86%
Marián Murín NEKA
7,95%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
6,82%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
4,55%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,27%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,27%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,14%
František Drozd ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
32 hlasov
2
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
27 hlasov
4
Peter Kašuba, NEKA
27 hlasov
5
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
16 hlasov
6
Martin Hudec, NEKA
15 hlasov
7
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
8
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
9
Zuzana Valocká, NEKA
12 hlasov
10
Stanislav Thomka, NEKA
11 hlasov
11
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
12
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
13
Branislav Zacharides, NEKA
8 hlasov
14
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
15
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
16
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
17
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
18
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
19
Marián Fedor, SMER - SD
7 hlasov
20
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
7 hlasov
21
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
6 hlasov
22
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
6 hlasov
23
Alexander Velitš, KSS
5 hlasov
24
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
25
Roman Maťko, SMER - SD
5 hlasov
26
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
5 hlasov
27
Milan Ftorek, NEKA
5 hlasov
28
Marek Belák, NEKA
4 hlasov
29
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
30
Zdenko Kozák, SNS
4 hlasov
31
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
32
Lenka Sláviková, SMER - SD
4 hlasov
33
Jozef Krištoffy, NEKA
4 hlasov
34
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
35
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
36
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
37
Miroslav Herák, KSS
4 hlasov
38
Ľubomír Vaňko, NEKA
4 hlasov
39
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
40
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
41
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
3 hlasov
42
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
43
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
44
Bibiana Pánisová, SMER - SD
3 hlasov
45
Peter Majko, SNS
3 hlasov
46
Marián Krivuš, NEKA
3 hlasov
47
Dušan Kričko, REPUBLIKA
3 hlasov
48
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
49
Martina Antošová, NEKA
2 hlasov
50
Viliam Komora, NK/NEKA
2 hlasov
51
Ján Kováčik, SMER - SD
2 hlasov
52
Miroslav Jánošík, SNS
2 hlasov
53
Jozef Petráš, NEKA
2 hlasov
54
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
2 hlasov
55
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
Katarína Spiššáková, KSS
2 hlasov
57
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
58
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
59
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
60
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
61
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
1 hlasov
62
Peter Had, ŽIVOT
1 hlasov
63
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
64
Dušan Zachar, NK/NEKA
65
Daniel Diškanec, NK/NEKA

Volebná účasť

50,79 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,79 %
04.11. 2017 1. kolo 33,67 %
09.11. 2013 1. kolo 19,79 %