Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
41,67%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
18,06%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
17,59%
Peter Palko KSS
11,57%
Ľubomír Žabár NEKA
6,94%
Marián Herdel NEKA
4,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
103 hlasov
2
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
43 hlasov
3
Tibor Jankovský, SMER - SD
37 hlasov
4
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
36 hlasov
5
Tomáš Vaňo, NEKA
34 hlasov
6
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
34 hlasov
7
Milan Berec, SMER - SD
30 hlasov
8
Stanislav Pastva, SMER - SD
28 hlasov
9
Emil Košút, SMER - SD
27 hlasov
10
Danica Birošová, NEKA
26 hlasov
11
Jaroslav Jambor, NEKA
25 hlasov
12
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
13
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
14
Marta Šajbidorová, NEKA
22 hlasov
15
Juraj Ondračka, SMER - SD
22 hlasov
16
Miroslav Hlinka, SMER - SD
21 hlasov
17
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
18
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
19
Jaroslav Šmíd, NEKA
19 hlasov
20
Jaroslav Ridoško, SNS
18 hlasov
21
Eduard Hartmann, SNS
17 hlasov
22
Martin Barčák, NEKA
17 hlasov
23
Ján Kanaba, NEKA
16 hlasov
24
Peter Palko, KSS
16 hlasov
25
Daniel Beníček, SMER - SD
15 hlasov
26
Martin Adamec, NEKA
14 hlasov
27
Eva Červeňanová, NEKA
14 hlasov
28
Martin Chlapík, SNS
14 hlasov
29
Janka Fabová, Paliho Kapurková
13 hlasov
30
Martina Kebísková, NEKA
12 hlasov
31
Juraj Kotleba, SNS
12 hlasov
32
Patrik Burian, NEKA
12 hlasov
33
Iveta Kováčiková, SMER - SD
12 hlasov
34
Anton Beták, NEKA
12 hlasov
35
Leo Kužela, NEKA
12 hlasov
36
Tomáš Bečár, NEKA
12 hlasov
37
Ľubomír Žabár, NEKA
12 hlasov
38
Peter Hlucháň, NEKA
11 hlasov
39
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
11 hlasov
40
Jozef Hrdlička, KSS
11 hlasov
41
Alojz Švajda, NEKA
11 hlasov
42
Milan Kebísek, NEKA
11 hlasov
43
Ľubomír Tunega, NEKA
10 hlasov
44
Miroslav Kopčan, NEKA
10 hlasov
45
Miloslav Baco, NEKA
10 hlasov
46
Lucia Štefancová, NEKA
8 hlasov
47
Ľubomír Štefánik, NEKA
8 hlasov
48
Milan Blaško, SNS
8 hlasov
49
Martin Dohál, NEKA
8 hlasov
50
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
8 hlasov
51
Michal Križan, NEKA
7 hlasov
52
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
6 hlasov
53
Valika Meravá, KSS
6 hlasov
54
Ľubomír Dvorský, NEKA
6 hlasov
55
Marta Blahová, ĽS-HZDS
6 hlasov
56
Vladimír Mojto, NEKA
6 hlasov
57
Miroslav Zámečník, KSS
5 hlasov
58
Lenka Ďurechová, KSS
5 hlasov
59
Peter Brázda, SNS
5 hlasov
60
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
5 hlasov
61
Iveta Šipošová, KSS
4 hlasov
62
Ján Hradský, NEKA
4 hlasov
63
Peter Hudec, KSS
3 hlasov
64
Martina Beňovičová, NEKA
3 hlasov
65
Ondrej Čapák, SNS
3 hlasov
66
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
3 hlasov
67
Václav Vacula, 99%
2 hlasov
68
Pavol Suško, KSS
2 hlasov
69
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlasov
70
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov

Volebná účasť

34,60
%
2017 1. kolo
13,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,60%
2013 1. kolo 13,16%