vyberte rok
Smoleniceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49,43%
Tibor Mikuš NEKA
47,72%
Márius Novák NP
1,14%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0,85%
Konrád Rigó Most-Híd
0,57%
József Berényi SMK
0,28%

Volebná účasť

25,57
%
2017 1. kolo
16,20
%
2013 2. kolo
14,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,57%
2013 2. kolo 16,2%
2013 1. kolo 14,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
258 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
249 hlasov
3
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
180 hlasov
4
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
178 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
170 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
167 hlasov
7
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
152 hlasov
8
Matej Lančarič, NEKA
137 hlasov
9
Augustín Hambálek, SMER-SD
129 hlasov
10
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
114 hlasov
11
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
111 hlasov
12
Štefan Krištofík, SMER-SD
96 hlasov
13
Marta Gubrická, SMER-SD
94 hlasov
14
Vladimír Púčik, SMER-SD
93 hlasov
15
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
90 hlasov
16
Ľubomír Antal, SMER-SD
88 hlasov
17
Jozef Klokner, NEKA
88 hlasov
18
Tibor Pekarčík, NEKA
82 hlasov
19
Karol Zachar, SMER-SD
81 hlasov
20
Marek Neštický, NEKA
81 hlasov
21
Peter Sloboda, NEKA
78 hlasov
22
Valburga Lobotková, SMER-SD
73 hlasov
23
Šimon Štefunko, NEKA
69 hlasov
24
Július Zemko, SMER-SD
67 hlasov
25
Martin Uhlík, NEKA
65 hlasov
26
Marián Galbavý, NEKA
64 hlasov
27
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
28
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
29
Iveta Bakičová, NEKA
63 hlasov
30
Jaroslav Cehlárik, NEKA
62 hlasov
31
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
32
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
33
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
34
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
35
Martin Ostrovský, SNS
51 hlasov
36
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
37
Elena Kátlovská, NEKA
49 hlasov
38
Bystrík Stanko, NEKA
49 hlasov
39
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
40
Jozef Koricina, NEKA
45 hlasov
41
Jozef Pobiecký, NEKA
45 hlasov
42
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
44 hlasov
43
Marcel Behro, NEKA
44 hlasov
44
Peter Chmela, NEKA
44 hlasov
45
Juraj Novota, NEKA
41 hlasov
46
Zuzana Frišová, DOST
41 hlasov
47
Peter Haščík, NEKA
39 hlasov
48
Norbert Halász, NEKA
33 hlasov
49
Viera Gbelcová, SNS
30 hlasov
50
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
29 hlasov
51
Jakub Mišek, NEKA
28 hlasov
52
Jaroslav Jánoš, NEKA
26 hlasov
53
Anna Šimončičová, SNS
25 hlasov
54
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
22 hlasov
55
Vladimír Kozmál, SNS
22 hlasov
56
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
57
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
58
Juraj Janček, DOMA DOBRE
19 hlasov
59
Norbert Pavlovič, KSS
18 hlasov
60
Peter Sita, NEKA
17 hlasov
61
Peter Bartovič, MOST - HÍD
16 hlasov
62
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
15 hlasov
63
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
14 hlasov
64
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
12 hlasov
65
Pavol Gabriška, DOST
12 hlasov
66
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
67
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
9 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
7 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
5 hlasov