vyberte rok
Smižanyokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
42,40%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,31%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,82%
Róbert Bačinský NEKA
3,66%
Jarmila Tkáčová SNS
2,65%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,93%
Jaroslav Džunko NEKA
0,86%
Jozef Červenák RIS
0,65%
Oliver Petrík JĽSS
0,65%
Jozef Bobík NEKA
0,50%
Rudolf Botka NP
0,50%
Lukáš Sisák KSS
0,43%
Vladislav Stanko NEKA
0,29%
Adam Šepetka NAJ
0,22%
Ján Struk SMS
0,14%

Volebná účasť

22,72
%
2017 1. kolo
7,86
%
2013 2. kolo
22,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,72%
2013 2. kolo 7,86%
2013 1. kolo 22,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
616 hlasov
2
Pavol Bečarik, SNS
549 hlasov
3
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
449 hlasov
4
Ján Volný, SMER-SD
443 hlasov
5
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
391 hlasov
6
Adnan Akram, NEKA
383 hlasov
7
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
352 hlasov
8
Lea Grečková, SMER-SD
347 hlasov
9
Michal Komara, SMER-SD
271 hlasov
10
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
246 hlasov
11
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
238 hlasov
12
Janka Brziaková, SMER-SD
230 hlasov
13
Dávid Demečko, SNS
220 hlasov
14
Valter Retter, SNS
204 hlasov
15
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
193 hlasov
16
Marián Hojstrič, NEKA
175 hlasov
17
Peter Zelený, SNS
163 hlasov
18
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
159 hlasov
19
Iveta Rušinová, SMER-SD
158 hlasov
20
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
131 hlasov
21
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
121 hlasov
22
Ondrej Kapusta, NEKA
109 hlasov
23
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
103 hlasov
24
Róbert Kočiš, NEKA
94 hlasov
25
Maroš Divok, NEKA
90 hlasov
26
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
88 hlasov
27
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
83 hlasov
28
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
82 hlasov
29
Stanislav Lorko, SNS
76 hlasov
30
Rastislav Neuvirth, ŠKV
75 hlasov
31
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
65 hlasov
32
Miroslav Pomajdík, VZDOR
64 hlasov
33
Beáta Janovcová, SNS
61 hlasov
34
Milan Smižanský, ŠANCA
56 hlasov
35
Martin Kaščák, SNS
45 hlasov
36
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
35 hlasov
37
Lívia Kozlová, ŠKV
32 hlasov
38
Radovan Ďorko, ŠKV
23 hlasov
39
Vladimíra Dunková, ŠKV
21 hlasov