Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,08%
Rudolf Bauer KDS
18,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
61,32%
Rudolf Bauer KDS
21,70%
Jaroslav Džunko NEKA
5,66%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,72%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,83%
Dominika Palaščáková NOVA
0,94%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,94%
Jozef Holečko NEKA
0,94%
Lukáš Sisák KSS
0,94%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, SMER - SD
39 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
30 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
24 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER - SD
23 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER - SD
22 hlasov
6
Csaba Furik, SMK-MKP
21 hlasov
7
Róbert Puci, SMER - SD
21 hlasov
8
Štefan Tatranský, KSS
20 hlasov
9
Vladimír Dvorový, SMER - SD
20 hlasov
10
Magdaléna Haburová, NEKA
19 hlasov
11
Ladislav Illés, SMK-MKP
18 hlasov
12
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
13
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
15 hlasov
14
József Kopasz, SMK-MKP
14 hlasov
15
Mária Szuperák, SMK-MKP
13 hlasov
16
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
17
Miroslav Tóth, SMER - SD
13 hlasov
18
László Farkas, SMK-MKP
12 hlasov
19
Marek Čižmár, NEKA
12 hlasov
20
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
21
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
22
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
23
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
24
Marián Kolesár, NEKA
7 hlasov
25
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
26
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
27
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
28
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
29
Martin Begala, NEKA
5 hlasov
30
Ľubomír Bulla, NEKA
5 hlasov
31
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
32
Jaroslav Konečný, NEKA
5 hlasov
33
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
34
Ladislav Szilágyi, SaS
4 hlasov
35
Gejza Gore, NEKA
3 hlasov
36
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
37
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
38
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
39
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
40
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasov
41
František Tomko, NEKA
3 hlasov
42
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
43
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
44
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
45
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
46
Pavel Szijjártó, SĽS
2 hlasov
47
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
48
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
49
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
51
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
52
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
53
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
54
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
55
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
56
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
57
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
58
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
59
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
60
Vladimír Juroš, MS
61
Igor Balog, SRÚS
62
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
63
Ľudovít Tóth, SĽS
64
Matúš Hada, KĽS
65
Ján Tomáš, NEKA
66
Mikuláš Balog, EDS
67
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

16,56
%
2017 1. kolo
9,16
%
2013 2. kolo
13,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,56%
2013 2. kolo 9,16%
2013 1. kolo 13,70%