vyberte rok
Slovenská Volováokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
39,53%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
19,77%
Andrej Gmitter NEKA
15,12%
Ján Garaj NEKA
8,14%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5,81%
František Bednár NAJ
3,49%
Miroslav Škvarek SNS
2,33%
Milan Šteiner SZS
2,33%
Jozef Šváč NP
2,33%
Eduard Markovič NEKA
1,16%
Pavol Gašper NEKA
František Oľha Šanca

Volebná účasť

22,89
%
2017 1. kolo
37,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,89%
2013 1. kolo 37,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Brek, ÚSVIT
44 hlasov
2
Ján Ferko, SMER-SD
34 hlasov
3
Peter Pipák, SNS
27 hlasov
4
Miroslav Gajdoš, NAJ
22 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
21 hlasov
6
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
7
Mário Perinaj, MOST - HÍD
18 hlasov
8
Tibor Focko, SMER-SD
17 hlasov
9
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Jozef Fedorko, SMER-SD
12 hlasov
12
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Michal Druga, SMER-SD
10 hlasov
14
Marián Paško, ÚSVIT
9 hlasov
15
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Stanislav Hančár, NAJ
8 hlasov
17
Marián Vojtko, SNS
7 hlasov
18
Gabriela Želizňáková, NEKA
7 hlasov
19
Marek Basala, SP
7 hlasov
20
Ondrej Mudry, SMER-SD
7 hlasov
21
Andrej Semanco, NEKA
6 hlasov
22
Lucia Gombitová, ÚSVIT
6 hlasov
23
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
5 hlasov
24
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
25
Romana Porochnavá, #SIEŤ
4 hlasov
26
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Jozef Bajkó, SP
3 hlasov
28
Darina Barančíková, SOĽ
3 hlasov
29
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Peter Ferenc, OKS
2 hlasov
32
Marek Hudák, ÚSVIT
2 hlasov
33
Lukáš Šandor, EDS
2 hlasov
34
Peter Vorobel, SZ
1 hlasov
35
Mária Cehelská, SOĽ
1 hlasov
36
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
1 hlasov
38
Hana Loziaková, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
40
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Štefan Behun, SNS
1 hlasov
42
Jozef Babják, SDKÚ-DS
1 hlasov
43
Marián Kovaľ, SNS
44
Ondrej Chovanec, SNS
45
Monika Chomová, MOST - HÍD
46
Marta Burdová, ŠANCA
47
Peter Šamudovský, KSS