vyberte rok
Slovenská Nová Vesokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
68,42%
Tibor Mikuš NEKA
24,56%
Márius Novák NP
3,51%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,75%
József Berényi SMK
0,88%
Konrád Rigó Most-Híd
0,88%

Volebná účasť

27,81
%
2017 1. kolo
17,00
%
2013 2. kolo
13,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,81%
2013 2. kolo 17%
2013 1. kolo 13,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
2
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
52 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
4
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Matej Lančarič, NEKA
21 hlasov
6
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
8
Marek Neštický, NEKA
17 hlasov
9
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
10
Marián Galbavý, NEKA
15 hlasov
11
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
15 hlasov
12
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
13
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
14
Jaroslav Cehlárik, NEKA
14 hlasov
15
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
16
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Peter Sloboda, NEKA
13 hlasov
18
Bystrík Stanko, NEKA
13 hlasov
19
Martin Uhlík, NEKA
13 hlasov
20
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
21
Šimon Štefunko, NEKA
12 hlasov
22
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
23
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Elena Kátlovská, NEKA
12 hlasov
25
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
26
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
27
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
28
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
29
Iveta Bakičová, NEKA
10 hlasov
30
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
31
Juraj Novota, NEKA
10 hlasov
32
Karol Zachar, SMER-SD
9 hlasov
33
Vladimír Púčik, SMER-SD
9 hlasov
34
Norbert Halász, NEKA
9 hlasov
35
Jozef Klokner, NEKA
8 hlasov
36
Peter Haščík, NEKA
8 hlasov
37
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
38
Augustín Hambálek, SMER-SD
7 hlasov
39
Tibor Pekarčík, NEKA
7 hlasov
40
Marta Gubrická, SMER-SD
7 hlasov
41
Ľubomír Antal, SMER-SD
7 hlasov
42
Július Zemko, SMER-SD
7 hlasov
43
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
44
Jozef Pobiecký, NEKA
5 hlasov
45
Valburga Lobotková, SMER-SD
5 hlasov
46
Jakub Mišek, NEKA
5 hlasov
47
Štefan Krištofík, SMER-SD
5 hlasov
48
Jozef Koricina, NEKA
5 hlasov
49
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
4 hlasov
50
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
51
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasov
52
Zuzana Frišová, DOST
4 hlasov
53
Marcel Behro, NEKA
3 hlasov
54
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasov
55
Vladimír Kozmál, SNS
3 hlasov
56
Norbert Pavlovič, KSS
2 hlasov
57
Juraj Janček, DOMA DOBRE
2 hlasov
58
Peter Chmela, NEKA
2 hlasov
59
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasov
60
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
61
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov
62
Peter Sita, NEKA
1 hlasov
63
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Peter Bartovič, MOST - HÍD
1 hlasov
65
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
1 hlasov
66
Martin Ostrovský, SNS
1 hlasov
67
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
68
Pavol Gabriška, DOST
69
Marián Semáč, NAJ