Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
71,39%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
28,61%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
38,11%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
36,54%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,73%
Karol Konárik SNS
4,91%
Andrea Jenčíková NP
1,57%
Ladislav Fízik ASV
1,18%
Jozef Sásik SĽS
0,98%
Ondrej Binder NEKA
0,79%
Emil Samko KĽS
0,59%
Jaroslav Sekerka KSS
0,59%
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
231 hlasov
2
Ľubomír Motyčka, NEKA
112 hlasov
3
Jaroslav Kuracina, NEKA
112 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
112 hlasov
5
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
110 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
105 hlasov
7
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
103 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
95 hlasov
9
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
78 hlasov
10
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
71 hlasov
11
Pavol Svetlík, SNS
70 hlasov
12
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
69 hlasov
13
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
69 hlasov
14
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
67 hlasov
15
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
16
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
63 hlasov
17
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
60 hlasov
18
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
57 hlasov
19
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
54 hlasov
20
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
21
Jozef Smekal, NEKA
48 hlasov
22
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44 hlasov
23
Michal Rusko, NEKA
43 hlasov
24
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
43 hlasov
25
Iveta Majerová, NEKA
41 hlasov
26
Jaroslav Maslen, NEKA
38 hlasov
27
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
36 hlasov
28
Igor Donoval, ASV
34 hlasov
29
Ivan Kostúr, KSS
33 hlasov
30
Ján Chladný, KDS
32 hlasov
31
Vladimír Sklenka, NEKA
29 hlasov
32
Ľubomír Šesták, NEKA
28 hlasov
33
Daniela Baranová, MOST - HÍD
25 hlasov
34
Janka Slobodníková, SĽS
25 hlasov
35
Róbert Huran, NEKA
24 hlasov
36
Miloš Horný, SMS
23 hlasov
37
Peter Rusnák, NEKA
23 hlasov
38
Martin Baník, KDS
23 hlasov
39
Peter Majerský, KSS
20 hlasov
40
Jaroslava Miklóšová, SMS
20 hlasov
41
Milan Prašovský, SĽS
20 hlasov
42
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
20 hlasov
43
Ľubomír Piterka, NEKA
19 hlasov
44
Jozef Sásik, SĽS
19 hlasov
45
Teodor Bindas, SMS
18 hlasov
46
Janka Slaná, NEKA
16 hlasov
47
Branislav Slaný, NEKA
16 hlasov
48
Zdena Bienska, SĽS
14 hlasov
49
Juraj Remšík, SMS
14 hlasov
50
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
51
Simon Barth, SMS
11 hlasov
52
Andrej Sliacky, SMS
11 hlasov
53
Jaroslav Sekerka, KSS
11 hlasov
54
Igor Ďurana, SĽS
9 hlasov
55
Augustín Richtárech, OKS
9 hlasov
56
Ján Jambrich, SĽS
9 hlasov
57
Dana Hríbiková, OKS
8 hlasov
58
Roman Štrba, SĽS
5 hlasov
59
Lukáš Ginič, SMS
4 hlasov
60
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
61
Karol Jadáš, KDS
2 hlasov
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

45,13
%
2017 1. kolo
29,14
%
2013 2. kolo
19,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,13%
2013 2. kolo 29,14%
2013 1. kolo 19,35%